Jump to content

Sluchawki do telefonu z mikrofonem i na siłownię

azhi
 Share

Recommended Posts

Witam, 

Szukam dość specyficznych sluchawek. 

Potrzebuję do telefonu Samsung podpiąć sluchawki, takie z mikrofonem, jak w standardzie w zestawie. Jednak chce z nich korzystac też na siłowni. 

Dlatego poszukuje sluchawek z mikrofonem wbudowanyn np.  w kabel i z takimi uchwytami wokół uszu. (zwykle douszne mi wypadają jak ćwiczę) 

Nie chcę wydac na to fortuny, kilkadziesiąt złotych jakoś. 

Czy ktoś może coś polecić? 

Edited by azhi

Witam,
Jeśli nie zależy Ci na czasie to możesz zamówić na aliexpress KZ ZST. Użytkuję je jakoś od miesiąca i mogę je polecić. Niestety trochę oryginalne gumki mnie "uwierały" i były dość niewygodne. Ten model będzie najtańszym (koszt około 40-50zł)
Napisz jeszcze ile możesz maksymalnie przeznaczyć na swój zakup.

Troche zalezy mi na czasie, to znaczy w ciągu tygodnia chciałbym się wyrobic. 

Kwota: do 100 zl maks maksami. 

Patrzyłem na te KZ i nie wyglądają jakby sie dobrze mialy trzymax w uchu. 

Zależy mi aby przy podskokach, biegu itp nie wypadły z uszu. 

Myślałem tez nad rozwiązaniem abynkupic 2 pary, jedne za jakis 30 zl samsunga z mikrofonem a drugie z oplotem wokół uszu za pozostałą kwotę (np .JVC HA-EB75-B-E gdzies ktos polecal)  Jednak wtedy mam dwie pary. 

Moją uwage przykuly też JBL Yurbuds INSPIRE 300, tylko że one są za oko 150 zl, no iuz za 130 mozna kupic i nie mają oplotu wokół uszu, tylko jakas technologie ktora zapewnia trzymacie sie w uchu, ale nie wiem jak by to lezalo, co jest koleinym problem - nigdzie nie mozna przymierzyc słuchawek dousznych. 

@azhi Mogę się mylić ale za "trzymanie się" w uszach odpowiadają pianki/gumki które są wymienne. Budżet nie jest zbyt duży dlatego wyboru też większego nie będzie jeśli chodzi o model "zauszny". 
Następną kwestią jest pytanie: Czy zwracasz uwagę co aktualnie jest grane czy bardziej skupiasz się na rytmice i treningu? Jeśli poprawną odpowiedzią jest że trening to nie ma zbytniego znaczenia które wybierzesz, ponieważprzy modelach dokanałowych ten bass jest przeważnie wyczuwalny.