Jump to content

Bezprzewodowe, nauszne słuchawki na miasto i aktywność fizyczną za ok. 250 zł


Firnthon
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry,

przede mną niełatwe zadanie kupna słuchawek bezprzewodowych. W zasadzie przekopałem już pokaźną ilość tematów, lecz satysfakcjonującego rozwiązania nie znalazłem.

Szukam słuchawek bezprzewodowych komunikujących się poprzez bluetooth, bardzo miło, jeśli będą miały aptX, ale to nie jest konieczne. Ważnym jest, by dobrze trzymały się na głowie. preferuję model nauszny lub wokółuszny, kompakty również wchodzą w grę. Użytkowanie: miasto, biuro, treningi - zdaję sobie sprawę, że będzie ciężko zaspokoić wszystkie potrzeby. Z miarę możliwości potrzebuję dobrą izolację i by inni nie słyszeli muzyki (tu by przydała się konstrukcja zamknięta), z drugiej nie mogą być zbyt masywne (treningi), ale muszą się dobrze trzymać się głowy.

 

Obecnie dużo muzyki słucham na głośnikach, jeśli chodzi o słuchawki, posiadam i preferuję słuchawki Ultrasone DJ 1. Układ tonalny, jaki chciałbym w nowych słuchawkach mieć: ciemne, ciepłe, ale mające coś z analitycznych.

 

Jeśli mają Państwo propozycje rozwiązania mojego problemu, będę wdzięczny za pomoc.

J.

Link to comment
Share on other sites

Do 250zl wątpię że znajdziesz coś co spełni wszystkie Twoje wymagania. Co do wygody to polecam sprawdzić Bose QC35 (dźwiękowo niestety ich nie znam). Także jeśli chcesz mieć to wszystko co w/w to trzeba by, większych nieco budżet. Proszę o poprawę jeśli się mylę :)

Link to comment
Share on other sites

Absolutnie się Pan nie myli, ale obecnie cena ~1600 zł za słuchawki nie jest dla mnie priorytetem, skłaniałbym się bardziej ku mojemu, skromniejszemu, 250 zł. Nie oczekuje również, że wzystkie moje oczekiwania zostaną spełnione, raczej, że jakaś propozycja się do nich przybliży.

J.

Ostatecznie zdecydowałem się na Jabra Move Wireless, obecnie do kupienia na angielskim Amazonie za 65$ (przelicznik na złotówki, to około 240 zł).

Edited by Firnthon
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...