Jump to content

Jaki DAC/player do Fidelio X2?


Recommended Posts

Hej wszystkim.

Niedawno przyjechały do mnie słuchawki Fidelio X2, teraz zastanawiam sie nad jakimś DACiem lub ew. plyerem do nich. Początkowo muzyki słuchałem tylko z telefonu, później kupując Aune X1S do K550 przestawiłem się na słuchanie przy kompie. Tak więc, nie ma to dla mnie większego znaczenia czy to będzie player, który zastąpi mi smartphone, czy będzie to urządzonko podpięte przez USB do kompie, albo jeszcze da się je podłączyć tu i tu (otg) - jak czerwonego Dragonflya, którego też rozważam.
Liczy się dla mnie zauważalna poprawa jakości dźwięku. Pytanie w ogóle czy te słuchawki potrzebują czegoś więcej niż smartphona z plikami w dobrej jakości i czasem dziurki integry blaszaka?Jeśli tak, to czym powinienem się zainteresować? Budżet - 1000zł. Oczekiwałbym czegoś co pozytywnie wpłynęłoby na rozmiar sceny i oczywiście detalicznosć/rozdzielczość słuchawek. Ogarnięcie góry również byłby mile widziane. 

Z góry dziękuje za wszelakie propozycje i porady.

EDIT: na chwilę obecną ma wytypowane 3 urządzenia: Pionieer 100R, GeekOut 450 i Audioquest Dragonfly Red. Prosiłbym o wskazanie, który lepszy i z jakiego powodu. Dodam, że jestem otwarty też na inne propozycje.

prQJ398m.jpg

Edited by Wdwdr
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...