Jump to content

Słuchawki uniwersalne do 200zł


Reverso
 Share

Recommended Posts

Witam, 

Poszukuję uniwersalnych słuchawek, które posłużą mi głównie do użytkowania przy komputerze (Integra Realtek ALC 1150) - do grania i słuchania muzyki (filmowa, klasyczna, elektronika). Od bardzo długiego czasu posiadam Maxelle Retro DJ, ale poszły w odstawkę, ponieważ grają poniżej moich oczekiwań. Oczekiwałbym dobrej jakości wykonania (co by posłużyły przez dłuższy czas) oraz lepszej jakości dźwięku niż w poprzednich słuchawkach. Mam wrażenie, że w Maxellach dźwięk jest płaski(?), a przy dużej głośności wysokie tony aż kłują w uszy.

Zainteresowały mnie Encore Rockmastery, jednak chciałem się upewnić czy to dobry zakup, bądź czy są jakieś lepsze alternatywy dla moich potrzeb. 

Z góry dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Te v2 wyglądają na strasznie plastikowe. Chciałbym żeby jednak mi trochę posłużyły. 

Hm. Przede wszystkim oczekuję tego, że dźwięk będzie miał głębie. Jak wspomniałem w Maxellach był totalnie płaski. No i dobrych wrażeń podczas grania w gry oraz wspomnianej wcześniej trwałości (dlatego zainteresowałem się Rockmasterami, bo wyglądają na pancerne, w dodatku mają wymienny kabel)

Link to comment
Share on other sites

Guest MichalW

Rockmastery też są plastikowe, a za 200 złotych nie można oczekiwać cudów. Somici będą bardziej przestrzenne, a Rockmastery pogłosowe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...