Jump to content

Pomoc - jeden wybór spośród dwóch modeli


affy
 Share

Recommended Posts

Witam :)

Do wyboru mam tylko dwa modele, odpadają jakiekolwiek inne opcje (np. słuchawki + oddzielny mikrofon etc). Mianowicie, na początek powiem, że dac to Prodigy Cube BE i już przechodzę do sedna.

QH-1339 czy Sennheiser G4ME ZERO? Ogólnie skłaniałbym się ku "ładniej pomalowanemu MMX300", ponieważ mają wykonanie godne tej ceny i kiedyś miałem z nimi styczność (cudo mówiąc jednym słowem). Niemniej, ostatnio wróciły one na rynek po przerwie w produkcji i kosztują ~1300 PLN, gdzie game zero można dostać za 800 zł. To jednak spora różnica, tym bardziej, że Sennheisery to nie byle syf. Niemniej ten plastik i ryjące głowę masowe kampanie reklamowe powodują sporo negatywnego wrażenia.

Potrzebuje ich głównie do gier i w miarę dobrej izolacji (nieudawanej), ucha audiofilskiego nie mam, także każdy z tych modeli zapewni mi dobrą muzykę. 

Na korzyść sennków z pewnością przemawia większa wygoda czy pianka, która nie powinna zejść. Do tego ogromne nauszniki i funkcjonalny mikrofon. Wygląd czy ich elastyczność nie są dla mnie ważne; słuchawki to nie kostka rubika. Jednak to co mnie martwi wypisałem wcześniej, a dodać muszę, iż do Qpadów strasznie mnie ciągnie.

Słowem: pomocy!

Edited by affy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...