Jump to content

Słuchawki przewodowe/bezprzewodowe do 500-1500 zł

Foresuto
 Share

Recommended Posts

Cześć

Chciałbym zrobić mały upgrade słuchawek, więc po kolei. 

I.

Sprzęt przenośny LG V20 w parze z SoundMagic E50C. Nie żebym miał jakieś problemy, ale jednak po kilku godzinach mam to odczucie braku sceny (pchełki...).

Tutaj szukam czegoś najlepiej nausznego, zamkniętego i bezprzewodowego lub jakieś dokanałówki z lepszą sceną niż SM. Na siłownie, długie spacery i inne sytuacje gdzie kabel przeszkadza. 

II.

"Stacjonarnie "

Laptop + Audiotrak Prodigy Cube BE (muses8820) + SOMiC v2. Planuję zakup Aune T1 SE (MK3)/Aune X1S, ale to najwcześniej za pół roku, na tą chwilę za dużo podróżuję, żeby ze sobą wozić. 

Kwotowo... Jeżeli istnieje hybryda , która gra dobrze bezprzewodowo, a po podpięciu kabla jeszcze lepiej, to do 1500 zł, na oku miałem Sennheiser Momentum M2 Wireless, ale na kablu bass sporo traci w porównaniu do wersji kablowej. Czytałem jeszcze trochę o Sony MDR-1000X też wyglądają ciekawie.  

Ewentualnie zastanawiałem się nad czymś tańszym bezprzewodowym na wyjścia do +-500 zł jak, np. AKG Y50BT/ Beyerdynamic Byron BT i do tego coś po kablu do użytku czysto domowego za +-1000zł. 

W tej cenie miałem głównie na oku trzy zamknięte modele. Przeczytałem recenzje B&W, do tego recenzje Sony Mdr-1000X i Sennheiser Momentum 2.0 i po kilku godzinach zastanawiania ( niestety nie mogę sobie zrobić wcześniej odsłuchu, co prawda można zawsze zwrócić, ale to czas i koszty przesyłek) zamówiłem Bowers & Wilkins P7 Wireless, przyjdą jutro i przez weekend przetestuję. 

B&W P7 juz przyszły i zrobiłem im kilkugodzinny odsłuch trochę po kablu i trochę bez.

Po kablu bardziej mi dzwiękowo przypadły do gustu, na BT trochę za dużo basu jak dla mnie (osobiscie wolę trochę wiecej góry).

Tylko teraz zastosowanie. Na wyścia żeby np. pobiegać/rower/siłownia, to się nie nadają. Natomiast tak po prostu żeby korzystać z nich w domu/ogrodzie to sam raz zwłaszcza, że z Audiotrakiem grają mi troszkę hmm jakby to określić "misiowato" w porównaniu z Lg V20. Są też naprawdę wygodne, po 6 godzianch na głowie nie czułem znużenia. 

Tak więc dzięki, za ich polecenie. Czeka mnie jeszcze kilka dni odsłuchu zanim się zdecyduję, czy je zatrzymam, ale na tą chwile przypadły mi do gustu, chociaż korzystam z nich wiecej po kablu. 

No i tu moje pytanie mógłbyś polecić jakiś zamknięty model, normalny po kablu w cenie do 1000 zł który gra podobnie, no może z mocniejszą górą.

Edited by Foresuto