Jump to content

Słuchawki [Mobilne]

Akira
 Share

Recommended Posts

Dzień Dobry.

A raczej dobry wieczór bo piszę to w grudniowy dzień.

Witam mam pytanie od jakiegoś czasu poszukuję słuchawek mobilnych.Czyli takich które posiadają w sobie wbudowany mikrofon.

Posiadałem na początku swojej drogi słuchawki dołączone do Samsunga galaxy a5 po przerwaniu się kabla zacząłem poszukiwać jakiś ciekawych słuchawek.

Przejrzałem mnóstwo testów i porównań na różnych stronach, ale jak to w życiu bywa co strona to inne słuchawki polecane.

Powiem do czego poszukuję słuchawek może Wy mi pomożecie znależć coś fajnego i ciekaego.

Moje Oczekiwania:

1.Słuchawki dokanałowe

2.Całkowicie odcinające mnie od świata zewnętrznego

3.idealnie nadające się do odsłuchiwania: Coma, Metallica, lekkie techno [bardzo rzadko rap] głównie to ciężka muzyka i rock

4.mikrofon wbudowany we włącznik, możliwość regulacji głośności jako opcja dodatkowa

5.sam mikrofon dość dobrej jakości żeby osoba po 2 stronie "słuchawki" słyszała mnie a nie trzeszczenie i ludzi w koło

6.podłączone oczywiście do mojej komórki [czyli żrące mało prądu]

7.przedział cenowym 100-200 [jako że zdaję sobie sprawę iż takie słuchawki muszą troszkę kosztować]

ps. słuchawki które posiadałem już w swojej "kolekcji"

dołączone do samsunga w kąplecie dokanałowe; blow b-11[tak wiem że taniocha], 

Z poważaniem Tomasz z.

Witam,

Wszystko co trzeba wiedzieć Panie Tomaszu winne być zawarte w tym wątku: http://forum.audiofanatyk.pl/index.php?/topic/5-zanim-zapytasz-polecane/

Różnica między polecanymi na różnych stronach słuchawkami wynika z prostego faktu, że każdy lubi co innego i słyszy inaczej. To użytkownik musi wiedzieć co chce i wybrać między rekomendowanymi modelami sam.

Pozdrawiam.

Dziękuję za podesłanie mi Linku.

W wolnym czasie zapoznam się z całym Artykułem dokładnie i wnikliwie.

Zauważyłem jednakowoż że zawiera on poza rzetelną acz skróconą i "strawną" wiedzę dla takiego "degenerata umysłowego" jak Ja. listę pozycji Tradycyjnych słuchawek nie posiadających wbudowanego mikrofonu. A o takie mi chodzi.