Jump to content

Słuchawki do gier do 1000zł


filipns4
 Share

Recommended Posts

Witam,

Dziś dobiegł końca żywot moich słuchawek Pioneer SE-A1000, naprawdę świetnie pozycjonujących, przestrzennych słuchawek. Nigdy nie wymieniłbym ich nawet na droższe marki\modele, gdyż były dla mnie wystarczające. Poszukuję więc nowych słuchawek, które będą lepsze od tych Pioneerów z naciskiem na pozycjonowanie oraz przestrzenność. Zapoznałem się już z artykułami zawartymi na tej stronie: http://www.audiofanatyk.pl/najlepsze-sluchawki-dla-gracza/ oraz http://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-nauszne-muzyczne-i-dla-graczy/nauszne-muzyczne-i-dla-graczy/

Zwycięzcą okazały się AKG K702 mam okazje kupić je nowe za niecałe 600zł. Teraz do Was pytanie, czy jest to dobry wybór? Czy będą lepsze od moich Pioneerów? Może coś innego polecacie do 1200zł powiedzmy, co okaże się lepszym wyborem?

Link to comment
Share on other sites

K550 są bardziej wygodniejsze jeśli chodzi o długie sesje przed komputerem. Gdy mowa o scenie, to jest ona mała w porównaniu do K702

Jak lubisz takie ostre granie a widzę że ci odpowiadało towarzystwo SE-A1000 to 702 będzie sporym upgrejdem względem Pajoniera.

 

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Obecnie moja karta dźwiękowa to Creative Sound Blaster X-Fi Titanium o takiej specyfikacji (http://pclab.pl/news33770.html). Natomiast za niedługo stanę przed wyborem nowej karty dźwiękowej, także to ma teraz mniejsze znaczenie. Chociaż miło byłoby się dowiedzieć czy obecny creative "uciągnie" wspomniane wcześniej k702? Jeżeli chodzi o mikrofon, nie jest on priorytetem, ponieważ posiadam bardzo dobry stacjonarny mikrofon.

Edited by filipns4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...