Jump to content

Słuchawki zamknięte 250 zł


Maciek
 Share

Recommended Posts

Witam , 

Szukam słuchawek zamkniętych , najlepiej wokółusznych lub nausznych.

Jako źródło dźwięku będzie mi służyć telefon (LG G5) 

Słucham głównie popu , lubię słyszeć dosyć wyraźny bas . 

Ostatnio używałem słuchawek dokanałowych JBL T290 i jakoś specjalnie mi nie podpasowały , dźwięk nawet mógł być  ale wypadały mi z uszów.

Na razie celuję w Creative Aurvana Live! I  Superlux hmd 660

 

Link to comment
Share on other sites

To raczej oczywiste, nawet na logikę. Bo jak inaczej chciałby Pan wykorzystywać z telefonem słuchawki, które mają ramienny mikrofon, 150 Ohm i kabel sprężynowy zakończony dwoma wtykami jack? :)

W recenzji zdaje się dosyć wyraźnie opisałem ich kwestie napędowe w kontekście urządzeń, które każdorazowo mają na pokładzie układ wzmacniający. Specjalnie i każdorazowo staram się takie rzeczy opisywać, aby nie było potem j.w. wątpliwości co do wymagań prezentowanych przez recenzowane przeze mnie słuchawki. 

Link to comment
Share on other sites

W takim razie przepraszam , myślałem , że będą mogły działać z telefonem tylko jakość będzie gorsza.

A te Creative Aurvana live! będą się nadawać do telefonu ? Czy też raczej nie ? I czy mógłby mi Pan polecić słuchawki , które będą bez problemu działać z telefonem ?

Link to comment
Share on other sites

Nic nie szkodzi. Po prostu zdziwiło mnie to ogromnie. Jeszcze nigdy nikt nie chciał słuchawek tego typu sparować z telefonem. Nawet nie chodzi o jakość, co głośność i oczywiste względy ergonomiczne. To słuchawki stricte stacjonarne i nieprzeznaczone do telefonów, najwyżej mocniejszych odtwarzaczy przenośnych mających wbudowane układy wzmacniające mogące sobie z nimi poradzić. Ale i tam należałoby wybierać model HD660 bez mikrofonu lub HD330. HMD660 są przeznaczone głównie pod komputery lub inne urządzenia wyposażone w interfejs audio we/wy.

CAL już prędzej, zwłaszcza że to model bardziej przenośny. O innych propozycjach można przeczytać natomiast przede wszystkim tutaj: http://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-przenosne/

 

 

Edited by EvilKillaruna
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...