Jump to content

ISK HD9999 + Creative Sound BlasterX G1 czy integra ?

Recommended Posts

Witam!

W najbliższym czasie mam zamiar kupić słuchawki ISK HD9999. Aktualnie śmigam na zintegrowanej karcie dźwiękowej na płycie GA-H81M-HD3, która posiada układ Realtek® ALC892. Moje pytanie brzmi czy kupując kartę dźwiękową Creative Sound BlasterX G1 dużo zyskam w porównaniu z integrą czy raczej nie opłaca się wykładać tych 200 zł. Przeznaczenie to głównie słuchanie muzyki + czasami meczyki w CS:GO. Jestem otwarty na ewentualne propozycje kart dźwiękowych do 200 zł, ale zależy mi na tym aby były na USB. Z góry dzięki za pomoc!

P.S
Czy przy G1 sterowniki nie będą się "kłócić" z realtekiem, ponieważ G1 nie ma wejścia na mikrofon więc zostanie on w integrze.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

• Create New...