Jump to content
EvilKillaruna

Fanklub Audeze

Recommended Posts

Pomyślałem, że podzielę się nowiną - Audeze podobno skasowało wszystkie konta klientów wraz z rejestracjami produktów. Wedle informacji, którą dostałem z supportu, klienci mają sobie pozakładać nowe konta i zarejestrować produkty ponownie.

Ja już im napisałem co o nich sądzę.

• Like 1

Widzę że nowa strona jest całkowicie - możliwe że to dlatego.

Widzę że LCD-XC mają teraz materiał "klon" zamiast Bubinga. LCD-2 są tylko Shedua. LCD-3 nie mają w ogóle wyboru drewna lub informacji że to Zebrano. Na dole zrobili zdjęcia aktualnych pakietów i zawartości. Wszystkie EL8, wzmacniacze i seria Sine są jako Legacy products (EOL).

Taka ciekawostka, czy to nie teraz miały być wyłonione osoby w loterii GX'ów? I skasowane dane nagle zostały ze strony? Ciekawe :).

• Upvote 1

Właśnie tu cała kwestia - nikt nie dostał takiej wiadomości. Zainstalowali sobie nowe oprogramowanie sklepu, które było niekompatybilne z danymi z poprzedniego, więc zamiast wykonać migrację jak każda normalna firma, wystartowali na świeżo. Same dane klientów ponoć ściągnęli sobie lokalnie do postaci plików jako referencję, ale nic nie będą sami przywracać.

Dowiedziałem się o tym tylko dlatego, że ktoś im to wytknął na instagramie, z ciekawości spróbowałem się zalogować i faktycznie konta nie ma, zatem założyłem ticket zapytać o co chodzi.

Mnie też usunięto, choć miałem konto. Nie mam teraz czasu rejestrować ponownie swoich klamotów. Standardy niestety jak rodem z PL.

To jestem w miarę spokojny. Poczekam z miesiąc,może jakoś to zaktualizują.

Pewnie niejeden użytkownik ich produktów da im znać co o tym sądzi.

A ludzie się dziwią że ja sobie nie radzę z komputrem.

Edited by Tommy66

Jak mówił "klasyk" firma garażowa ;) to i standard garażowy.

Poczekajmy spokojnie, może sami to ogarną. 

Edited by Palpatine
  • Haha 1

A jednak :trollface:

Wiadomo, że żartuję, a sprawa dla zainteresowanych przykra. Choć mało kto tak to odbiera, że żartuję.. Jednak wolę unikać firm których nie było i nagle wypuszczają sprzęt droższy od każdego uznanego konkurenta. Żeby te Audeze chociaż tak zjawiskowo grały jak nie grają. I nie mam nic przeciwko nowym firmom, ale pozycje zdobywa się powoli pracą, a oni wykorzystali audiofilskie przekonanie, że co droższe to lepsze.

Edited by Rafacio

Sam mnie wywołałeś więc nie narzekaj. A, że akurat piję to...

Edited by Rafacio

To... na zdrowie.

Dla Ciebie mogą nie grać.To nie jest Fanklub  słuchawek grających ,,inaczej'';).

Edited by Tommy66
  • Haha 2

"ja kudłaty durnowaty reperuje stare graty"

Dziś poświeciłem ranek na Eq na rme do lcd x ,aby uzyskać efekt reavel na około 40-50%. Nie jest co takie proste na początek i trochę się już zaczynałem denerwować ;) Ale praca warta zachodu , bo efekt na duzy +

Przełączyłem  też rme na H Power i wydaję mi się że lcd graja trochę lepiej na "większym prądzie "....

Wyszło mi coś takiego  ,,z biegiem czasu będę poprawiać :)

IMG_20190816_114124627.jpg

Walka z pałąkiem, nie wiem co za inżynier to wymyślił ,ale materiał raczej nie powinien dotykać metalowych części..

IMG_20190817_122821090.jpg

Edited by maszynista1987
  • Like 1

Cytat

Do not fret, my friends, Audeze will take good care of you! Right now, LCD24 Headphones including the unique Audeze developed oxygen-free silver-clad copper cable will cost $3500! Here is a manufacturer who truly cares about our hobby and its customers. 

:facepalm:

Ta "ekskluzywna" recenzja wygląda bardzo podejrzanie. Zwłaszcza że na oko jest to kabel fabryczny z LCD-4/4z, który spokojnie można zamienić lepszym. Ale na szczęście...

Cytat

Audeze is producing limited numbers of the LCD24 so they will NOT be available through dealers. You must buy direct from Audeze.

... więc bardzo szybko znikną i będą możliwe do kupienia za 2x tyle za jakiś czas :).

My tu gadu gadu, a tutaj wymiotło iSine20. W Polsce ostała się ostatnia para. Napisałem do Audeze i bum - LCD-i3 zastępuje iSine za jedyne 899$. Premiera 23 sierpnia. W komplecie BT oprócz dwóch znanych już przewodów. Zamówiłem tę istatnią parę do sklepu w KRK. Chyba mnie nie oskalpują?! Wchodzę w te nowe. Pozdrawiam z daleka Forumowiczów. 

Edited by Glue

Szkoda tylko, że te wszystkie isine czy dokanałowe LCD są owarte/półotwarte :(, odpada korzystanie poza domowe w komunikacji miejskiej :(