Jump to content

xonar dg czy dx?


Recommended Posts

  • 1 month later...

Witam,

Ze względu na ogrom informacji podanych w pierwszym poście, równie dobrze może Pan wykonać rzut monetą i na jego podstawie dokonać zakupu - decyzja będzie tak samo świadoma :). Tylko dodam, że żadna z tych kart nie jest stricte przeznaczona do słuchawek. Generalnie "lepsze" efekty uzyska się z DX, ale czy całość się Panu spodoba - tego poza Panem nie stwierdzi nikt.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

I bez ironii można jakoś się wypowiedzieć, zauważyłem że moderator bardzo lubi ironię jako narzędzie walki z niedoinformowaniem i przejęzyczeniami.

Żadną z tych kart, asus olał sterowniki do windows 10 i żadne nie działają do xonarów, próbowałem z nieoficjalnymi ale nic nie pomogło. Asus udaje jakby problemu wgl nie było i ma katalogu do wyboru niedziałające sterowniki.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście można, a można i nie. Aczkolwiek nawet w ramach ironii nikt na tym forum nie piętnuje nikogo za - jakże zresztą ludzkie - przywary, które raczył Pan wymienić.

Asus nie słynie z szybkości wydawania nowych sterowników i jak w większości korporacji należy czekać, aż temat się u nich wyklaruje. Oczywiście świadczy to dobitnie o firmie i jej podejściu, ale cóż...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...