Jump to content

słuchawki 500-600 zł które najlepsze

wujekproca
 Share

Recommended Posts

Guest MichalW

Do muzyki, którą Pan podał moim zdaniem mogły by się sprawdzić Brainwavz HM5. Nie wiem jak grają którekolwiek z podanych w temacie słuchawek więc na ich temat się nie wypowiem, a te Brainwavz mieszczą się akurat w pułapie cenowym podanym przez Pana.

Żeby nie robić niepotrzebnego spamu innymi wątkami dołączę się do tematu. 

Cena : 300- maks. 600 zł 

Typ : Zamknięte 

Źródło : Xonar DG 

Tonalność : Basowe z jak najlepszą szczegółowością dźwięku.

Gatunki : Słucham co mi w ucho wpadnie :D Głównie bass boosty , remixy , muzyka pop , rock , elektroniczna co w ucho wpadnie. 

Dotychczas posiadałem HyperX Cloudy , ale się zepsuły. Na Xonarku lubiły kłuć sopranem.  Szukam słuchawek rewolucyjnych względem Hyper'ów 

Wstępnie upatrzone : ISK MDH9000 , ISK HD 9999 , Audio-Technika ATH-M40X , Bayerdynamic DT 770 

Wiem ,że rozpiętość dosyć duża , ale jestem w stanie dać maksymalnie 600 zł , jeśli słuchawki okażą się dobre , rewolucyjne względem Hyperów. Moim faworytem są DT 770. Ciekawi mnie ich zakres (  5 hz do 35 khz ) , Bass-Reflex 

oraz ogólna charakterystyka basowa.  Jeśli Xonarowy AMP sobie nie da rady z nimi to dokupię jakiś wzmacniacz słuchawkowy. 

3 hours ago, wojtczakowy7 said:

Do muzyki, którą Pan podał moim zdaniem mogły by się sprawdzić Brainwavz HM5. Nie wiem jak grają którekolwiek z podanych w temacie słuchawek więc na ich temat się nie wypowiem, a te Brainwavz mieszczą się akurat w pułapie cenowym podanym przez Pana.

w grę wchodzi tylko sklep rtv euro spowodu posiadania karty podarunkowej 100 zł

Guest MichalW
46 minutes ago, wujekproca said:

w grę wchodzi tylko sklep rtv euro spowodu posiadania karty podarunkowej 100 zł

W takim razie wybrałbym na Pana miejscu Beyerdynamic Custom One Pro.

Dodam od siebie, że na stronie rtv euro agd, jeżeli produkt ma ikonę "obejrzyj w sklepie" tzn, że jest dostępny tylko w wybranych sklepach. Informacja w jakich pojawia się po wpisaniu np. kodu pocztowego. To że jest w danym sklepie nie znaczy też, że towar jest fabrycznie zapakowany.

14 hours ago, Hir0 said:

Dodam od siebie, że na stronie rtv euro agd, jeżeli produkt ma ikonę "obejrzyj w sklepie" tzn, że jest dostępny tylko w wybranych sklepach. Informacja w jakich pojawia się po wpisaniu np. kodu pocztowego. To że jest w danym sklepie nie znaczy też, że towar jest fabrycznie zapakowany.

kurde masz racje, spradziłem info i ze towar wystawowy, w miastach daleko ode mnie i ze jest ryzyko jak przyjade ze towaru nie bedzie
przefiltrowałem na stronie rtv na dostepne natychmiast
Lista
u znajomego dj słuchałem HDJ 1000 i jestem miło zaskoczony lecz nie mam porownaniu jak grają HDJ 700 ktore biore pod uwage