Jump to content

Zewnętrzny odtwarzacz płyt do komputera


Renton
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry.

Nie posiadam napędu optycznego w komputerze od paru lat. Ostatnio jednak wszedłem w posiadanie używanych płyt cd i chyba będę wkrótce posiadał następne. Nie zamierzam z nich regularnie słuchać muzyki, by ich nie niszczyć niepotrzebnie, a szkoda by było, bo mają dużą wartość sentymentalną i niekiedy rynkową. Jednak po zdobyciu takiego egzemplarza, który będzie raz mniej, raz bardziej zniszczony, chciałbym choć raz przesłuchać go w pełni - czy płyta nie zacina, dźwięk nie skacze. Postanowiłem więc zakupić zewnętrzny napęd usb.

I tu moje pytanie. Ceny takich napędów zaczynają się od niecałych 100 złotych. Jest sens inwestować w coś droższego? Dźwięk się przecież chyba przez to nie zmieni. Historie o napędach dewastujących płyty, to raczej te z udziałem odtwarzaczy samochodowych bez tacki. Czy mylę się? Jeśli nie, to zakupiłbym choćby taki napęd: LG GP57EB40 SLIM

https://www.morele.net/naped-lg-gp57eb40-slim-699387/ 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...