Jump to content

Recommended Posts

Witam

Planuje kupić 2 pary słuchawek. Opiszę je osobno.

Pierwsze słuchawki mają kosztować ok. 200 zł, max 250. Nauszne, otwarte, mogą być półotwarte (będę słuchał w domu). Źródłem będzie laptop, zawsze mogę te 50 - 100 zł przeznaczyć na wzmacniacz, jeżeli jest to konieczne. Nie lubię, gdy słuchawki naciskają pałąkiem na górę głowy i gdy zsuwają mi się z niej. Nie mam szczególnych preferencji dotyczących dźwięku, ale mile widziana jest co najmniej dobra scena i bas.

Drugie słuchawki mają kosztować do 100 zł. Douszne/dokanałowe, dobrze tłumiące dźwięki z otoczenia, może być mikrofon pod Androida, ale nie jest to wymóg. Źródłem będzie telefon. Preferencje dźwiękowe takie, jak powyżej.

Na obu będę słuchał metalu, czasem rock. W obu ważny ma być wytrzymały (a w przypadku tych pierwszych może też być odpinany) kabel - to on najczęściej psuje mi się w słuchawkach, a lutowanie jest czasochłonne, naprawa w serwisie często jest nieopłacalna. Moi faworyci to: Somic V2 oraz Snab Overtone EP-101M. Czekam na odpowiedź.

Edited by staszelec
Link to comment
Share on other sites

Witam

On 3.05.2017 at 8:32 PM, staszelec said:

Czekam na odpowiedź.

Nie zadał Pan pytania, przynajmniej od strony formalnej :). Somic V2 nie są słuchawkami bezwzględnie basowymi, a co chyba umknęło podczas czytania recenzji na blogu. Prócz nich może Pan wpisać na listę także ISK HD9999. Odpowiadają bardziej EP-101M niż Somiki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...