Jump to content

Bezprzewodowe słuchawki wokółuszne do PC

Piszes
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry.

Zastanawiam się nad wyborem słuchawek do komputera, padło na wariant bezprzewodowy ale nie definitywnie. Na słuchawki chciałbym przeznaczyć do 400zł jeśli chodzi o wariant bezprzewodowy i jego chciałbym się trzymać lecz zastanawiam się czy przez bezprzewodowość jakość odtwarzanego dźwięku nie będzie znacznie niższa niżeli w modelu przewodowym za tą samą cenę? Miło by było jeśli słuchawki posiadały by przyzwoity poziom izolacji od otoczenia lecz jest to najmniej ważna w nich opcja. Co do wygody wybredny nie jestem użytkowałem już wiele słuchawek wokółusznych i przy żadnym modelu nie narzekałem chociaż jeśli ten fakt jest istotny w ich doborze to noszę okulary i podczas korzystania z słuchawek zawsze będę miał je na nosie :P Słucham głównie rocka oraz rapu, słuchawki będą przeznaczone także do oglądania filmów, seriali oraz grania w gry typu csgo etc :) 

Witam,

Stosunkowo trudno jest o dobre słuchawki bezprzewodowe-pełnowymiarowe w tej cenie, a przynajmniej mi nie są znane modele godne bezwzględnego polecenia. Wolałbym porządne kablowe, których jakość dźwięku będzie - a jakże - większa. Tak wyglądałyby moje osobiste preferencje, które jednak niekoniecznie muszą pokrywać się w Pańskimi :).

Dziękuję za odpowiedź :)

A jaki byłby dolny próg cenowy słuchawek bezprzewodowych w miarę sensownych? I czy miałby Pan jakieś propozycje słuchawek na kablu do 400 zł do wyżej wymienionych zastosowań, chyba że pokrywają się one z polecanymi w takim razie przejrzę z uwagą Pańską listę :) 

Proszę uprzejmie.

Trudno powiedzieć. Jedyne słuchawki faktycznie sensowne z najtańszych bezprzewodowych pełnowymiarowych jakie znałem to Sennheiser RS 180, które kosztowały od 800 do 1200 zł. Najbardziej optymalnym zakupem i do tego na lata byłyby za to Bowers & Wilkins P7 Wireless, tylko że to już próg 1800 zł.

Dokładnie tak, pokrywanie się jest rzeczą oczywistą :). Wie Pan, rzadko zdarza się że polecam coś spoza listy, najczęściej wskazują na to okoliczności i wymagania ze strony przyszłego użytkownika. Są tam właśnie te pozycje, które bym polecał że tak powiem z definicji. Np. jeśli dana osoba szuka słuchawek studyjnych lub do pianina cyfrowego, wtedy potrafię zasugerować inne rozwiązania, mniej konsumenckie i "masowe", a bardziej specjalistyczne. W przypadku modeli przewodowych należy też oczywiście pamiętać o tym, żeby źródło dźwięku było pod nie jak najbardziej dostosowane.