Jump to content

DAC/AMP Nintendo Wii


Recommended Posts

Cześć,

 

proszę o pomoc. 

mam zestaw konsoli Nintendo Wii podłączonej przez adapter Wii2HDM do TV (TV ma zepsuty port słuchawkowy). Słuchawki Panasonic RP-HT 161 mam podpięte bezpośrednio do adaptera.  

 

I teraz tak. Adapter nie umożliwia jakiejkolwiek regulacji głośności. Gram teraz w Zeldę TP i sama gra też nie ma opcji głośności. Przez co słuchawki grają za głośno, a nie mam możliwości jakiejkolwiek regulacji. Dodatkowo adapter psuje dzwięk, powodując swego rodzaju piskliwość w tonach wysokich i "ziarniste szumy" przy głośnych scenach. 

 

Chcę kupić urządzenie DAC/AMP, które po pierwsze umożliwi mi regulację głośności, ale nie tylko wzmocnienie w górę, ale i ściszanie. Po drugie idealnie jakby to urządzenie miało na tyle duży wpływ na źródło żeby powycinało te piski i szumy. Budżet ~100-150zł do 200zł max. 

 

Jakieś propozycje?

IMG_2418.JPG

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za propozycje. Faktycznie kabelek, to najprostsze i najtańsze rozwiązanie.

Tego FiiO E6 też w sumie mógłbym kupić. Czytałem opinie z których wynika, że nie będę mógł regulować nim głośności w dół, a tylko od 1 w górę. Prawda? I druga sprawa, jaki ma wpływ na źródło, jest szansa, że mi poprawi dźwięk jaki dostaję na słuchawki? Głównie chodzi mi o te skrajne efekty o których wspominałem. 

Dodatkowo może w przyszłości zamienię słuchawki na Superluxy, więc rozumiem, że wtedy to urządzenie nabierze jeszcze większego sensu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...