Jump to content

Brainwavz Delta problem z dźwiękiem


Recommended Posts

Witam,

od 3 dni jestem posiadaczem w/w słuchawek, wersja z mikrofonem. Od razu zauważyłem problem, że lewa słuchawka gra ciszej od prawej (i brak niektórych dźwięków obecnych w prawej, np. niskich tonów).

Sytuacja ulega poprawie kiedy trochę ścisnę przewody po obu stronach mikrofonu. Czy mogę iść z tym na gwarancji i liczyć na naprawę (to raczej pytanie retoryczne)? Czy może starać się wymienić na wersję Brainwavz Delta

bez mikrfonu? Słuchawki będą głównie przy telefonie wykorzystywane więc mikrofon by się przydał jednak jeśli to jest ich słaby punky to mogę rozważyć pozbycie się go.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Moim zdaniem tak, produkt kwalifikuje się na serwis, ale to od jego decyzji zależy czy przyjmie go i wymieni, czy też nie.

Sam osobiście mikrofon preferuję jedynie w modelach bezprzewodowych. Moje kablowe egzemplarze rzadko kiedy mają na sobie mikrofon - niepotrzebny wzrost kosztów i wpływ na brzmienie oraz potencjalne problemy ze sprzętem nie obsługującym wtyków TRRS.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...