Jump to content

Słuchawki do 200-300 zł


Rexmark
 Share

Recommended Posts

Witam,
Szukam wygodnych słuchawek otwartych/półotwartych (mogą być też wokółuszne lub zamknięte) do 200-300 zł. Mam mały rozmiar głowy (nie muszę regulować rozmiaru pałąka słuchawek do rozmiaru swojej głowy) i słucham muzyki przynajmniej 4-5 godzin dziennie, więc muszą być bardzo wygodne oraz z dosyć dużymi nausznicami. Posiadam zewnętrzną kartę dźwiękową USB, ale w przyszłości mam zamiar kupić wzmacniacz słuchawkowy, np. S.M.S.L m2. Aktualnie posiadam Sony MDR-XB400 i lubię je, ale po 4 latach ich użytkowania zaczynają się już psuć i chciałbym przejść na wyższy poziom, nieco mniej ciepły i zdecydowanie mniej bassowy.

Chciałbym aby słuchawki były jak najbardziej sceniczne i żeby były dobrze napowietrzone. Bas nie chcę aby był zbyt mocny. Preferuję naturalno-ciepławe przyjemne brzmienie, dobra wokale oraz analityczność i detaliczność, ale bez przesady. Lubię jak dźwięk mnie otacza, więc scena jest dla mnie priorytetem. Słucham głównie elektroniki, klasyki i rocka. Rzadko mi się zdarza, że posłucham czegoś cięższego jak metalu.

Myślałem na razie o Encore Rockmaster OE lub Somic V2, ale prosiłbym o nakierowanie która droga będzie właściwsza, lub jaki model należy jeszcze wziąć pod uwagę.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Edited by Rexmark
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...