Jump to content

Słuchawki do 100-120-150 zł.

Recommended Posts

Hejka!

Szukam 3 par słuchawek w podanych przedziałach cenowych. 

Pozdrawiam.

Dawid.

Cechy pożądane:

-poprawny akcent na litery S i C i podobne, by uniknąć charakterystycznego "syczenia".

-poprawna scena

-dobry bas i tony wysokie.

-dobry akcent na tony średnie. 

-dobry efekt trójwymiaru i przestrzeni, gdyż będę je wykorzystywał do filmu i gier.

Witam,

Wydaje mi się, że w zakresie odpowiedzi na zawarty w temacie problem wyboru sprzętu, pomocna może okazać się lektura Polecanych oraz innych artykułów znajdujących się na blogu. Bezpośrednie linki są również zawarte w temacie przyklejonym w ramach listy tematów tego działu. Jak również przydałoby się uzupełnić podstawowe informacje chociażby o typie poszukiwanych słuchawek.

Ze swojej strony powiem na tą chwilę, że słuchawki mogące spełnić tak określone wymagania musiałyby kosztować minimum jedno 0 więcej, a najlepiej dodatkowo pomnożone jeszcze przez 4. I byłaby raczej jedna para, nie trzy.

Pozdrawiam.

Dziękuję za pomoc. Doceniam ją. Niestety na tym świecie jest tak, że na każde 20 sztuk jest 16 niewartych zakupu. A to co dobre jest horrendalnie drogie. Widzę, że komputerowy podzielnik ma wszędzie. 

Na razie słucham muzyki na jakichś Silvercrest z Lidla.

Edited by nicityle

Podałem Panu zestawienia dobrych produktów, które w moim odczuciu są warte zakupu w swoich cenach, jeśli tylko spełniają wymagania szukającego. Jeśli uważa Pan, że rekomendacje zawarte w Polecanych są niewarte zakupu (tj. osoba je tam podająca - czyli ja - jest niekompetentna w zakresie tego co poleca), naturalnie nie będę przekonywał na siłę. 

Zwróciłem jednocześnie uwagę, że Pana wymagania są niekompletne (brakuje np. tak elementarnej rzeczy jak chociażby typ szukanych słuchawek) i w obecnym kształcie wykraczają daleko poza poszukiwany próg cenowy, przynajmniej w ramach tego, co sam mógłbym tu doradzić mając 100% pewności, że wszelkie podane cechy pożądane będą spełnione. Nie mam pojęcia co ma w tym kontekście porównanie do ekonomii świata komputerów, ale jeśli już został przywołany, to posłużę się nim jako przykładem: szuka Pan wydajności GTX1080 w cenie Radeona HD5450. A jak wiadomo tak się nie da. Nawet próbując szukać słuchawek starających się przysłowiowo "oszukać system", trafi Pan w pozycje droższe niż określony tu budżet. Pisałem o tym także w jednym z linkowanych artykułów, także w żadnym wypadku nie była to złośliwość z mojej strony.

• Upvote 1