Jump to content

Słuchawki do 100-120-150 zł.


nicityle
 Share

Recommended Posts

Hejka!

Szukam 3 par słuchawek w podanych przedziałach cenowych. 

 

Pozdrawiam.

Dawid.

Cechy pożądane:

-poprawny akcent na litery S i C i podobne, by uniknąć charakterystycznego "syczenia".

-poprawna scena

-dobry bas i tony wysokie.

-dobry akcent na tony średnie. 

-dobry efekt trójwymiaru i przestrzeni, gdyż będę je wykorzystywał do filmu i gier.

 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Wydaje mi się, że w zakresie odpowiedzi na zawarty w temacie problem wyboru sprzętu, pomocna może okazać się lektura Polecanych oraz innych artykułów znajdujących się na blogu. Bezpośrednie linki są również zawarte w temacie przyklejonym w ramach listy tematów tego działu. Jak również przydałoby się uzupełnić podstawowe informacje chociażby o typie poszukiwanych słuchawek.

Ze swojej strony powiem na tą chwilę, że słuchawki mogące spełnić tak określone wymagania musiałyby kosztować minimum jedno 0 więcej, a najlepiej dodatkowo pomnożone jeszcze przez 4. I byłaby raczej jedna para, nie trzy.

Pozdrawiam.

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za pomoc. Doceniam ją. Niestety na tym świecie jest tak, że na każde 20 sztuk jest 16 niewartych zakupu. A to co dobre jest horrendalnie drogie. Widzę, że komputerowy podzielnik ma wszędzie. 

Na razie słucham muzyki na jakichś Silvercrest z Lidla.

Edited by nicityle
Link to comment
Share on other sites

Podałem Panu zestawienia dobrych produktów, które w moim odczuciu są warte zakupu w swoich cenach, jeśli tylko spełniają wymagania szukającego. Jeśli uważa Pan, że rekomendacje zawarte w Polecanych są niewarte zakupu (tj. osoba je tam podająca - czyli ja - jest niekompetentna w zakresie tego co poleca), naturalnie nie będę przekonywał na siłę. 

Zwróciłem jednocześnie uwagę, że Pana wymagania są niekompletne (brakuje np. tak elementarnej rzeczy jak chociażby typ szukanych słuchawek) i w obecnym kształcie wykraczają daleko poza poszukiwany próg cenowy, przynajmniej w ramach tego, co sam mógłbym tu doradzić mając 100% pewności, że wszelkie podane cechy pożądane będą spełnione. Nie mam pojęcia co ma w tym kontekście porównanie do ekonomii świata komputerów, ale jeśli już został przywołany, to posłużę się nim jako przykładem: szuka Pan wydajności GTX1080 w cenie Radeona HD5450. A jak wiadomo tak się nie da. Nawet próbując szukać słuchawek starających się przysłowiowo "oszukać system", trafi Pan w pozycje droższe niż określony tu budżet. Pisałem o tym także w jednym z linkowanych artykułów, także w żadnym wypadku nie była to złośliwość z mojej strony.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...