Jump to content

CAL vs Superlux HD681 EVO MKII vs Superlux HD330


P4TRYK
 Share

Recommended Posts

Hej,

Chciałem dzisiaj kupić słuchawki, ale mam problem, bo zwyczajnie nie wiem jakie wybrać. Szukam czegoś bardzo uniwersalnego, bo na moim PC oglądam filmy, słucham muzyki i sporo gram w gry. O CAL słyszałem tyle co z poleceń i od kolegi, który je ostatnio zakupił, Superlux HD681 posiadałem już dwie pary. Zdążyłem polubić te słuchawki, ale najwidoczniej nie potrafię się z nimi odpowiednio obchodzić. Co do ostatniej pozycji - HD330 - znalazłem ją w polecanych na audiofanatyk.pl. 

Przepraszam za tak ubogą ilość informacji, ale każdy z modeli spełnia moje wymagania (w założeniu), a ja fanatykiem audio niestety nie jestem, po prostu szukam pomocy i nie wiedziałem gdzie napisać, nie linczujcie mnie za to ;(

Dziękuję wszystkim z góry za pomoc i pozdrawiam - jeżeli ktokolwiek ma jeszcze inne propozycje do 200 PLN - proszę o wypowiedź w temacie!

Link to comment
Share on other sites

Znam CAL i HD330 (ale nie HD681). CAL ma naprawdę fantastyczny dźwięk, jeśli jednak wytrzymałość słuchawek stanowi dla ciebie problem – to nawet o nich nie myśl, to delikatne słuchawki, (szczególnie kabel) trzeba z nimi obchodzić się jak z jajkiem. Poza tym nie są zbyt wygodne. HD330 powinny wiele wytrzymać, jakość dźwięku jest całkiem dobra. Przy dłuższym słuchaniu wygoda mimo pewnych niedociągnięć (niewygodny kabel, za małe pady) także jest lepsza w HD330 niż w CAL.

Edited by Markus
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...