Jump to content

Pomoc przy wyborze słuchawek


Jaworx
 Share

Recommended Posts

Witam, postanowiłem założyć tutaj temat, ponieważ mam lekki dylemat odnośnie wyboru słuchawek i/- karty dźwiękowej. Przeznaczenie słuchawek to 60% gry i 40% muzyka. Warto zaznaczyć, iż aktualnie jadę na zwyczajnej integrze z płyty głównej, ale o tych sprawach później. 

Ogółem na początku była cena max 150zł, więc wybór padł na Superluxy HD681 EVO MK2. W tej chwili mogę do słuchawek dołożyć więcej, także doszły Somici V2 za 220zł(aczkolwiek te słuchawki w połowie odrzuciłem ze względu na mniej basowe brzmienie), ISKi HD9999 za 280zł(które najbardziej przykuły moją uwagę z tego powodu, iż opisywane są jako świetna pozycja do grania oraz basowe brzmienie). Jeszcze myślałem o AKG K240, które aktualnie kosztują 295zł.

Najbardziej jestem przekonany na ISKi, jednak problem rozchodzi się o kartę dźwiękową. Otóż nie mogę sobie pozwolić w chwili obecnej na duże koszty, czyli np. te ISKi + karta dźwiękowa. W tym wypadku zakupiłbym same ISKi i przez mniej więcej półtora do 2 lat grały by na integrze. Natomiast jeśli kupiłbym Superluxy mógłbym przeznaczyć do 200zł na kartę dźwiękową. Możecie mi powiedzieć, która opcja byłaby korzystniejsza ?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...