Jump to content

Słuchawki zamknięte do metalu za 200-300 zł.

The Adam
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich. Szukam słuchawek zamkniętych za 200-300 zł może być nieco więcej. Będą to słuchawki tylko do muzyki do metalu/muzyki elektronicznej. Chciałbym oczywiście by grały czysto i klarownie, będą to słuchawki podłączone do telefonu lg g4s, nauszne lub małe wokółuszne ( będę je zabierał w podróże więc chciałbym by wyglądały elegancko a przy tym nie były za duże.)

I jeszcze jedno pytanie. Otóż kolega dał mi kiedyś posłuchać razer kraken pro 2015 I mimo to że wiem że to sprzęt dla graczy to był jak dla mnie efekt wow. Co myślicie o słuchawkach dla graczy do słuchania muzyki i wyjścia z nimi na miasto?

Dzień dobry wszystkim.

Mogę się podpiąć pod powyższe? Poczytałam artykuły, opinie i niestety za mało wiem, żeby zdecydować, proszę więc o pomoc.

Szukam słuchawek do słuchania głównie metalu i muzyki klasycznej, zamkniętych, izolujących mnie od otoczenia, dających ciepłą barwę i naprawdę niski bas (bo lubię), nie lubię wyraźnych jasnych (nigdy świszczących) gór, lubię "mieć" dźwięk z przodu, w środku... - przepraszam za brak fachowych wyrażeń, poczytałam o tym, ale naprawdę jestem laikiem i nie będę się wygłupiać :) Ważne jest dla mnie, żeby były wygodne, uszy mam małe ale noszę okulary, a głowa raczej duża :) Niestety, słucham z laptopa... wiem, zero profesjonalizmu, ale taka jest sytuacja. Czyli chyba bez sensu kupować słuchawki powyżej 500 zł, bo nie pokażą swoich możliwości, prawda? Acha, słuchawki używane tylko w pomieszczeniu.

Budżet powiedzmy, że do 500 zł. Teraz mam Sennheiser HD407, są niewygodne i bolą mnie uszy - to główny powód poszukiwania innych słuchawek.

Z tego, co zauważyłam, to większość tu panów - proszę, pomóżcie kobiecie! :) Z góry dziękuję.

21 hours ago, Magda said:

Dzień dobry wszystkim.

Mogę się podpiąć pod powyższe? Poczytałam artykuły, opinie i niestety za mało wiem, żeby zdecydować, proszę więc o pomoc.

Szukam słuchawek do słuchania głównie metalu i muzyki klasycznej, zamkniętych, izolujących mnie od otoczenia, dających ciepłą barwę i naprawdę niski bas (bo lubię), nie lubię wyraźnych jasnych (nigdy świszczących) gór, lubię "mieć" dźwięk z przodu, w środku... - przepraszam za brak fachowych wyrażeń, poczytałam o tym, ale naprawdę jestem laikiem i nie będę się wygłupiać :) Ważne jest dla mnie, żeby były wygodne, uszy mam małe ale noszę okulary, a głowa raczej duża :) Niestety, słucham z laptopa... wiem, zero profesjonalizmu, ale taka jest sytuacja. Czyli chyba bez sensu kupować słuchawki powyżej 500 zł, bo nie pokażą swoich możliwości, prawda? Acha, słuchawki używane tylko w pomieszczeniu.

Budżet powiedzmy, że do 500 zł. Teraz mam Sennheiser HD407, są niewygodne i bolą mnie uszy - to główny powód poszukiwania innych słuchawek.

Z tego, co zauważyłam, to większość tu panów - proszę, pomóżcie kobiecie! :) Z góry dziękuję.

Pani Magdo, Philips Fidelio L2, najładniejsze słuchawki. Dźwiękowo wpasowują się w gusta i lapek spokojnie je napędzi. Z wygodą chyba też będzie lepiej niż HD407.

Na alledrogo za 550 zł, widziałem używane.

Edited by jd1210

On 13.04.2017 at 10:39 PM, Magda said:

Sprawa jest prosta - wszystko będzie lepiej grało i będzie wygodniejsze od HD407. Można zostać przy Sennheiderach, np: HD 380 PRO są od 520 zł (oczywiście nowe), ale ta firma specjalizuje się w otwartych słuchawkach - zamknięte takie jak HD380 to jednak margines ich działalności. Także wspomniane przez jd1210 Fidelio L2 - to są słuchawki półotwarte. Jak zależy Ci na odizolowaniu to powinny być jednak zamknięte. Ja na takich się nie znam, ale redaktor Audiofanatyka ( http://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-nauszne-muzyczne-i-dla-graczy/ ) poleca (od najdroższych, ale poniżej 500 zł do najtańszych i bez tych z mikrofonem): Brainwavz HM5; Reloop SHP-1, ISK HD9999Encore Rockmaster OESuperlux HD660 HD669. Ja z nich znam tylko Superlux HD660 - dźwięk jest o.k., ale dla mnie pady są za małe, ale dla Ciebie może będą w sam raz (?). Jedyną - ich wadą jest jednak okropny (niewymienny) kabel. Brainwavz HM5; Reloop SHP-1 - to takie potwory, więc chyba najlepsze będą: ISK HD9999, Encore Rockmaster OE lub Superlux HD669.

ps. są jeszcze AKG K271

Edited by Markus

jd1210 - dziękuję. Nigdzie nie pisałam, że mają być ładne! :)

Markus - też dziękuję. Tak, przeczytałam wspomniany artykuł i też wiele innych. Ale im więcej czytam tym mniej wiem i wątpliwości większe... Zastanawiam się poważnie nad Encore Rockmaster OE, które akurat z babskiego punktu widzenia wcale ładne nie są, ale nie o to chodzi. Brainwavz też przyciagnęły moją uwagę, ale właśnie obawiam się, że są za wielkie.