Jump to content

Oplatany kabel przedłużający do HyperX Cloud 1

adas.woz
 Share

Recommended Posts

Cześć,

co prawda producent dołączył do słuchawek dwumetrowy przewód przedłużający, jednak nie jest on oplatany...

Potrzebny mi kabel, który połączy słuchawki z PCtem (około dwa metry), ale przewód musi być oplatany. Przewód powinien mieć na każdym końcu osobnego jacka 3.5 mm na audio i mikrofon (po dwa wejścia/wtyczki na każdym końcu). Pomożecie?

Pozdrawiam

Takiego ciężko będzie... 2 pojedyncze jak już...

Używałem takiego (próbowałem używać mobilnie - zbyt ciężki do takiego używania) w wersji 1m - solidny przedłużacz:
http://allegro.pl/vention-kabel-audio-hifi-4n-ofc-srebro-dl-200cm-i6707178521.html

Ale poszukaj jeszcze tego podwójnego z Chin - może znajdziesz coś ciekawego ;)

No nie widzę podwójnego w oplocie... :\

Ponieważ nie jest to podstawowy przewód przedłużający. Konstrukcje dwu-jackowe są tylko i wyłącznie w komputerowych headsetach. Ogromna większość osób zaś korzysta z normalnych słuchawek na pojedynczym jacku i to właśnie takie kable są wspomnianą podstawą.

Obawiam się że nie będzie specjalnego wyjścia. Nie brałbym jednak żadnych Ventionów i innych wynalazków. Wystarczy zwykły Prolink, przeżyje sporo i jeszcze więcej. Takie kable generalnie łączy się ze sobą paskami ściągającymi oraz oznacza innym kolorem przy wtykach - wtedy nie ma problemu z orientacją.

15 minutes ago, EvilKillaruna said:

Wystarczy zwykły Prolink, przeżyje sporo i jeszcze więcej. Takie kable generalnie łączy się ze sobą paskami ściągającymi oraz oznacza innym kolorem przy wtykach - wtedy nie ma problemu z orientacją.

Czy mowa o - chociażby - http://allegro.pl/przedluzacz-mini-jack-3-5mm-prolink-exclusive-3m-i6027974245.html?fromVariant=6027974010 ?

Paski ściągające - chodzi o analogiczne zaciski do cable managmentu w w środku obudowy PC?

Ja osobiście najtańśzych veozów, prolinków itp rebrandów nie polecam, mi tam potrafiły zdechnąć. Tanio i dobrze miał jeszcze taki przedłużacz Thomson (seria premium bodajże, wyglądała z zewnątrz tak jak ich IC z serii Home Cinema), ale już na allegro ich nie widzę :\

Te droższe wydają się solidniejsze, ale znowuż są droższe niż Cordiale:
https://audeos.pl/pl/p/Cordial-CFS-3-WY-kabel%2C-przedluzacz-jack-3.5mm-stereo-3m/624
a jednak Cordial to już bardzo sprawdzony kabelek.

W sumie jak ten Twój zalinkowany prolink kosztuje 30zł to dołożyłbym na Twoim miejscu do Cordiala, bo kabel bardzo solidny, na lata.

@EvilKillaruna
Ten Ventolin na prawdę fajny kabelek, mam wersję 1m, ale jak mówiłem trochę sztywny z uwagi na oplot nylonowy.

Cordial - j.w.

Ale Vention to przecież też rebrand. Ich oferta to bardzo często przemalowane najtańsze Vitalco / Veozy. Tych również nie polecam, miałem styczność z adapterami i optykami. Jeśli zresztą te ostatnie "grają", to naprawdę nie wróży to specjalnie dobrze o czystości przewodnika świetlnego :).