Jump to content

Modyfikacje AKG K701 a AKG K702


Recommended Posts

ze względu na to, że moje K702-ki poszły w końcu na serwis i rozważam zmianę na K712 Pro jeżeli będzie taka opcja zadam pytanko - czy poza dolnymi rejestrami K712-ki róznią się od K702-ek? Przeglądnąłem już pół Internetów i wydaje mi się, K712-ki mają jedynie podbity lekko bas, resztę zmian powodują tutaj chyba pady (memory foam z K712 są płaskie [w K702 pady są kątowe] i różnią się materiałami), które można zmienić, a w końcu basu przez EQ łatwiej odjąć niż dołożyć

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, jak będzie możliwość to chyba skuszę się na dopłatę i wymianę na K712. Od momentu zakupu K702 chciałem też sprawić sobie pady od K712 które zapamiętałem z odsłuchów testowych jako bardzo, bardzo wygodne ale wtedy K712 kosztowały blisko 1500zł a więc 2x tyle co K702. (obecnie około 1150zł). Jak się uda to spróbuję też K712 przesłuchać na padach od K702.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...