Jump to content

[Do 500 zł] Słuchawki bezprzewodowe zamknięte + nadajnik bluetooth do radia (wieży).


Migdal1994
 Share

Recommended Posts

Witam.

Posiadam radiomagnetofon AZ787-12 do którego chciałbym podłączyć słuchawki bezprzewodowo. Radio nie posiada modułu bluetooth.

Słuchawki razem z nadajnikiem bluetooth najlepiej jakby zmieściły się w kwocie do 500 zł. Interesują mnie słuchawki całkowicie zamknięte nauszne. W tej chwili korzystam z Superlux HD669 i jestem zadowolony z jakości. Oprócz radia słuchawki czasem chciałbym podłączyć pod TV. Proszę o poradę najlepszych ww. słuchawek w tym przedziale cenowym.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, EvilKillaruna said:

Witam,

To urządzenie nie obsługuje modułów BT. USB służy tam jedynie do obsługi przenośnej pamięci z muzyką. Instrukcja również nie widzę aby tłumaczyła zasadę funkcjonowania tego portu inaczej: https://www.download.p4c.philips.com/files/a/az787_12/az787_12_dfu_pol.pdf

 

W takim razie istnieje jakiś inny sposób na podłączenie słuchawek bezprzewodowych z pomocą adaptera pod np. aux / mini jack?

Link to comment
Share on other sites

Nie jest mi znany takowy. Najwyżej samo urządzenie bezprzewodowo do źródła: http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-odbiornika-bluedio-bluetooth-line/

W tak skromnym budżecie i przy wymogu grania jak HD669 ograniczyłbym się zapewne do telefonu i dokanałowych słuchawek o podobnej sygnaturze, np. Beyerdynamików Byron BT. Najtańszy odtwarzacz niezależny z porządnym BT to już wydatek rzędu 700 zł.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Co do blutooth line to chyba nie zadziała " Port nie pełni funkcji komunikacyjnej, toteż dla pełnego działania wymagany jest właściwy nadajnik Bluetooth, który musimy dokupić osobno lub mieć wbudowany w urządzenie nadające sygnał bezprzewodowy. Źródło: http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-odbiornika-bluedio-bluetooth-line/ ".

Zależy mi, aby te słuchawki były konkretnie pod to radio.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...