Jump to content

Beyerdynamic T90


wszoku
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry Pani Jakubie, mam możliwość kupienia w dobrej cenie nowych Beyerów T90. Obecnie korzystam z DT990 Edition, których zakup konsultowałem z Panem na forum audiofanatyka. Szukałem czegoś nowego, po recenzjach na Pana stronie chciałem dokupić K702/550, i właściwie kupiłbym gdyby nie ta okazja. Plan jest taki, żeby podmienić DT990 T90kami. Czy to jest rozsądny wybór? Napędzam je AIM 808, (jeżeli byłby Pan tak uprzejmy i podpowiedział jakie opki dokupić do T90, to byłbym bardzo wdzięczny).
Pozdrawiam serdecznie. 

 

Edited by wszoku
Link to comment
Share on other sites

T90 specyficzne słuchawki (bardzo techniczne i surowe granie, o niewiarygodnej detaliczności, ale ze średnim wypełnieniem i o barwie nie każdemu odpowiadającej). Zalecam odsłuch, chyba, że cena na prawdę bdb, umożliwiająca bezproblemową odsprzedaż ;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Witam,

T90 niestety nie testowałem, ale wszystko co wiem na ich temat sprowadzałoby się do ryzyka, że przysłowiowo zamienił stryjek siekierkę na kijek. T90 są poza tym zastępowane nowym modelem o nazwie Amiron, niestety minie jeszcze trochę czasu zanim produkt ten być może pojawi się na recenzji. Przy SC808 zakup T90 również będzie dosyć karkołomny, a ocieplić do końca sygnatury karty tak, aby pasowała do tak agresywnej V-ki jaką są T90, raczej się nie da. 

Również pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Miałem T90 z AIMem na LME49720 i o ile z zewnętrznym wzmacniaczem jeszcze jakoś dawało to radę (chociaż w moje gusta kompletnie nie trafiło) o tyle prosto z dziurki na karcie to była niekontrolowana sybilizacyjna żyletka. Faktem jest, że ja raczej ciepłolubny jestem. Teraz mam 990Pro (po drodze wzmak lampowy) i uważam to w zasadzie za przeciwległy biegun w stosunku do tego co było na T90. Co do opków to nieśmiało się podpiszę pod Evilem - raczej nie znajdzie się takich, które by wyrównały T90ki. W ciemno bym zdecydowanie nie brał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...