Jump to content

Ogromna prośba o pomoc w wyborze MP3 do muzyki filmowej


Anna
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry,

chciałabym prosić o pomoc w wyborze odtwarzacza mp3. Z góry zaznaczam, że nie jest on dla mnie, ja jestem kompletnym laikiem w tym temacie, dlatego też zdaję się na Państwa pomoc.

Chciałabym zrobić niespodziankę komuś bliskiemu, który do tej pory słuchał muzyki tylko z telefonu, a komu zależy na dobrej jakości dźwięku. Odtwarzacz będzie wykorzystywany do słuchania wył. muzyki filmowej. Jeżeli chodzi o budżet, to chciałabym zmieścić się w kwocie max 500 PLN, jeśli mogą Państwo polecić coś dobrego i tańszego np. 300 PLN - świetnie, jeśli jednak np. za 580 PLN można kupić jakiś hit hitów wśród takich odtwarzaczy, też poproszę o informację. 

Dobrze byłoby aby odtwarzacz był już wyposażany w słuchawki, bo odpadłby kolejny wydatek :) Jeśli to nie możliwe, może mogą Państwo polecić jakieś dobre słuchawki w cenie która nie zwali z nóg? Z góry bardzo dziękuję za wszystkie polecenia! :):):) 

PS: Czy lepszy jest odtwarzacz mp3 czy mp4? Naczytałam się już niezliczonych ilosci forów, blogów i zdjęcia są podzielone. Część osób poleca odtwarzacze FiOO część iRivers inni iPoda, Cowna - jestem totalnie zdezorientowana, a tak bardzo chciałabym dobrze wybrać i zrobić fajną niespodziankę, tak żeby dzwięk był dynamiczny, przestrzenny...

Edited by Anna
Link to comment
Share on other sites

Witam,

Polecane odtwarzacze znajdzie Pani tutaj: http://www.audiofanatyk.pl/polecane-odtwarzacze-przenosne/

zaś słuchawki: http://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-przenosne/

Jeśli szuka Pani słuchawek z największym współczynnikiem ceny do możliwości, tam właśnie znajdują się wszelkie propozycje odtwarzaczy i słuchawek. Obecnie najbardziej wartościowe są np. Shanling M1 z tych pierwszych, zaś z drugich na początek warto zastanowić się nad bardzo tanimi RHA MA350.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...