Jump to content

Opinie nt. Edifiera C3X? Kupno pierwszej karty dźwiękowej


Recommended Posts

Witam!

Mój pierwszy post na forum, chciałbym zapytać o opinię nt, Edifiera C3X, pierwszy raz z Edifierem miałem styczność przy modelu M1360, i byłem bardzo pozytwnie zaskoczony jakością dźwięku, jaką prezentował ten model. Ostatnio zachęcony recenzjami zakupiłem model C3X. Czy jakiś inny zestaw 2.1, byłby skokiem jakościowym w podobnej cenie? Zależy mi też na osobnym subwooferze. 

I druga część mojego pytania, czy zakup Xonara D2X dałby jakąś zauważalną różnicę na moim zestawie C3X? Obecnie używam zintegrowanej karty na kodeku ALC892. 

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Przyznam trochę się zakręciłem - pyta Pan o opinię nt. produktu, który zakupił i już używa? Z C3X niestety nie miałem przyjemności (bądź nieprzyjemności) obcować, toteż bardzo mi przykro, ale nic nie będę w stanie powiedzieć w ich temacie.

Moim zdaniem trochę bardziej opłacalnym i jednocześnie tańszym wyborem byłby model DX, ale pod stereo największe możliwości ma się obecnie z SC808, chyba że koniecznie muszą być na pokładzie zaimplementowane rozwiązania marki Dolby. Względem integry każda tego typu karta ma sens, daje też na przyszłość szerokie pole do manewru.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...