Jump to content

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Od niedawna jestem w posiadaniu słuchawek Audio Technica ATH-M40X. Jestem ogólnie dość zadowolony po długiej przeprawie z innymi modelami (Reloop SHP-1, K240 Studio). W porównaniu do tych Reloopów czy AKG nie towarzyszy mi odczucie znudzenia. Można powiedzieć, że barwa trafia w mój gust. Na laptopowej integrze słuchawki są dość ciemne i bas często zalewa średnicę. Separacja dźwięków również nie jest najlepsza. Szukam więc daca usb do 400 zł, który miałby szansę tę sytuację poprawić. Na celowniku Prodigy Cube i DragonFly Black. Czy warto dopłacać do DragonFly? Niestety te Audio Techniki nie są zbyt popularne na forach, więc trudno znaleźć sensowne informacje poza tym, że w zasadzie nie da się odnieść korzyści z zewnętrznego daca w przypadku tych słuchawek, w co nie wierzę.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Jeśli nawet z integry laptopowej słuchawki są dla Pana zbyt ciemne, raczej próbowałbym szczęścia z Cube. Chociażby ze względu na w razie czego wymienny OPA (od razu warto tu spróbować np. LME49720). Co do korzyści - wszystko jest uzależnione od klasy sprzętu. Przy drogich urządzeniach twierdzenie to byłoby prawidłowe, bowiem skórka niekoniecznie byłaby warta wyprawki.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...