Jump to content

Fanklub odtwarzaczy Sony


Vulthoom
 Share

Recommended Posts

Posiadasz lub posiadałeś odtwarzacz tej firmy, tak więc to temat dla ciebie. Możesz dodać zdjęcie swojego odtwarzacza, opisać wrażenia z użytkowania. Zapraszam i zachęcam do pisania.

Dodaje od razu Sony NW-A35

WP_20170322_16_42_47_Pro.jpg

 

Ustawienia wyjścia słuchawkowego, limit głośności(AVLS) po zaznaczeniu nie można przekroczyć ustawienia 73. Bez tego max ustawienie to 120. AKG 712PRO ustawienie 105 zapewniało odpowiednią głośność. RHA S500 i AKG K550 w zależności od utworu słuchałem w skali od 70 do 80. 

WP_20170322_16_44_51_Pro.jpg

To tak na początek, więcej czasu by dłużej posłuchać nie miałem. Ale w porównaniu do sansy jest lepiej, niestety nie potrafię opisywać dobrze dźwięku tak więc nie wiem co by tu jeszcze napisać :/

Edit

Można zdjąć blokadę głośności za pomocą https://www.rockbox.org/wiki/SonyNWDestTool#Changing_destination_settings_and_sound_pressure_regulation

po zdjęciu blokady wystarczająca głośność dla RHA S500 jak dla mnie jest w zakresie od 55 do 65 w zależności od utworu i czy jadę akurat autobusem :)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

A pozwolę sobie lekko odkopać. Zawsze z sentymentem wspominam Sony A15. Bardzo mało mocy, ale ogsłuba bajeczna, a brzmienie przyjemnie zwinne, niezbyt basowy, ale fajnie scenicznie robie radził.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...