Jump to content

Muzyka elektroniczna (IDM/downtempo/psychill)

JC
 Share

Recommended Posts

Posiadamy już działy, gdzie podyskutujemy na temat konkretnych modeli słuchawek, ba! ostatnio powstały nawet fankluby niektórych producentów! Czas więc by rozkręcić trochę dział z muzyką - albowiem zbędne byłyby nam nasze AKGi, Audezy, Beyery czy ATHy bez naszej ulubionej muzyki :)

W tym temacie chciałbym, abyśmy podzielili się swoimi ulubionymi utworami bądź wykonawcami (soundcloud, youtube, bandcamp itp - bez piractwa!) zaliczających się do szeroko pojętego IDMu/ambientu a w szczególności utworami dobrze zrealizowanymi. Aby zachęcić czytelników do śledzenia tematu proponuję, abyśmy umieszczali pojedyncze utwory zamiast kompletnego wykazu ulubionych wykonawców w jednym poście :)

Na start remiks autorstwa Data Rebel

• Upvote 2

Oczywiście zawsze można ciągnąć wszystko w ramach jednego, ale tak jak pisałem jest to bardzo specyficzny podgatunek, kompletnie niezwiązany z ambientem i IDMem, których również słucham bardzo dużo. Wątek toteż powstał jako chęć nieśmiecenia w głównym, ale też jako taki mój podręczny notatnik pod jeszcze kilka planowanych recenzji sprzętu vintage od AKG. Ze wszystkich specyficznych odmian, ta jest chyba najspecyficzniejsza :).

EDIT: Ok, łączę, tylko żeby potem nie było że zaspamowałem ;).

31 minutes ago, EvilKillaruna said:

Oczywiście zawsze można ciągnąć wszystko w ramach jednego, ale tak jak pisałem jest to bardzo specyficzny podgatunek, kompletnie niezwiązany z ambientem i IDMem, których również słucham bardzo dużo. Wątek toteż powstał jako chęć nieśmiecenia w głównym, ale też jako taki mój podręczny notatnik pod jeszcze kilka planowanych recenzji sprzętu vintage od AKG. Ze wszystkich specyficznych odmian, ta jest chyba najspecyficzniejsza :).

EDIT: Ok, łączę, tylko żeby potem nie było że zaspamowałem ;).

:( Mi się tam podobało, że wątek był osobny.

Chyba jak zwykle zostałem niezamierzenie odebrany negatywnie.

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...