Jump to content

Kabel wewnętrzny w AKG Q460 - wymiana


Recommended Posts

Cześć i dzień dobry. Kupiłem używane Q460 i po DWÓCH dniach potwierdziły się najgorsze obawy związane z tą rodziną przenośnych AKG - kabel wewnętrzny przetarł się w newralgicznym miejscu, pod zaślepką przy regulacji długości pałąka. Z lewej strony kabel trzyma się na resztce izolacji, z prawej izolacja jest "zaledwie" popękana. Próbował ktoś wymiany kabla w tym albo którymkolwiek z modeli AKG typu K420/430/450? Czy taka operacja jest wykonalna i opłacalna? W K450 miałem tą samą awarię, kabel przetarł się po +- 4 latach użytkowania. 

pozdrawiam. 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Niestety nie wiem jak wygląda sprawa z wymianą, gdyż nigdy nie musiałem tego czynić w swoich K450 (identyczna konstrukcja). Słuchawki powinny być jednak w pełni serwisowalne i to w niskim koszcie. Warto też sprawdzić na stronie AKG czy nie ma dokumentacji serwisowej, powinna mieć tam w sobie od razu skróconą instrukcję.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...