Jump to content

Słuchawki przenośne, 150-200 zł

Mkill
 Share

Recommended Posts

Witam, poszukuje słuchawek które dobrze sprawią się w grach, głównie CS GO. Pewnie było już kilka takich tematów, ale ja mam chyba trochę specyficzne wymagania co do tych słuchawek.
- słuchawki tak w przedziale 150 zł, oczywiście +- 50 zł, nawet trochę więcej ale wolał bym się zamknąć w mniejszej cenie,
- muszą to być słuchawki które będą się łatwo przenosić, czyli dokanałowe lub normalne ale porządnie składane,
- muszą posiadać mikrofon,
- muszą posiadać tylko jedną wtyczkę, coś jak te słuchawki do telefonu.

Moja propozycja ROCCAT SYVA

Z góry dziękuje za pomoc.

Słuchawki dokanałowe do grania to trochę kontrowersyjny temat. Oczywiście można używać ich w takim celu, ale muszą to być modele o dobrej scenie. Zresztą w temacie nie padło ani słowo o wymaganiach odnośnie brzmienia, także pozostaje zalinkować to: http://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-przenosne/ oraz to: http://www.audiofanatyk.pl/jak-samodzielnie-wybrac-sluchawki/

Brzmienie to dla mnie drugorzędna sprawa, nigdy nie miałem jakiegoś wyczulonego słuchu na jakość brzmienia, być może przez to że najdroższe słuchawki jakie do tej pory miałem to Rocccat Syva ;] Z tego co się zdążyłem zorientować, słuchawki jakie są mi potrzebne powinny posiadać trochę wyższe średnie tony, za to bas i wysokie tony nie powinny przygłuszać za bardzo tych średnich (czyli chyba w nazewnictwie nazywa się to słuchawkami jasnymi lub naturalnymi), do tego tak jak wyżej, przestrzeń powinna być dobrze wyczuwalna, oczywiście na tyle ile to możliwe w tym przedziale cenowym. Poczytałem trochę i widziałem sporo dobrych opinii o słuchawkach Soundmagic E10 wersja z mikrofonem (koszt 200 zł). Co sądzisz o tych słuchawka? Spełniają to na czym mi zależy?

Edited by Mkill

Jeśli trzyma się Pan opisów stricte cech fizycznych, a nie brzmieniowych, to ocena spełniania ich jest bardzo łatwa do postawienia po Pana stronie. Testowałem dawno temu jedynie pierwszą, starszą wersję E10 i nie zrobiła na mnie dużego wrażenia, również przestrzenie, bowiem takie słuchawki (muzykalne, średnicowe) nie grają z reguły zbyt dużą sceną nawet w ramach modeli pełnowymiarowych. Wtedy preferowałem od nich produkowane jeszcze NE700X. Jeśli jednak jest Pan przekonany do nich, proszę spróbować. Zawsze będzie opcja zwrotu w terminie 14 dni.