Jump to content

Słuchawki przenośne, 150-200 zł


Mkill
 Share

Recommended Posts

Witam, poszukuje słuchawek które dobrze sprawią się w grach, głównie CS GO. Pewnie było już kilka takich tematów, ale ja mam chyba trochę specyficzne wymagania co do tych słuchawek.
- słuchawki tak w przedziale 150 zł, oczywiście +- 50 zł, nawet trochę więcej ale wolał bym się zamknąć w mniejszej cenie,
- muszą to być słuchawki które będą się łatwo przenosić, czyli dokanałowe lub normalne ale porządnie składane,
- muszą posiadać mikrofon,
- muszą posiadać tylko jedną wtyczkę, coś jak te słuchawki do telefonu.

Moja propozycja ROCCAT SYVA

Z góry dziękuje za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Słuchawki dokanałowe do grania to trochę kontrowersyjny temat. Oczywiście można używać ich w takim celu, ale muszą to być modele o dobrej scenie. Zresztą w temacie nie padło ani słowo o wymaganiach odnośnie brzmienia, także pozostaje zalinkować to: http://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-przenosne/ oraz to: http://www.audiofanatyk.pl/jak-samodzielnie-wybrac-sluchawki/

Link to comment
Share on other sites

Brzmienie to dla mnie drugorzędna sprawa, nigdy nie miałem jakiegoś wyczulonego słuchu na jakość brzmienia, być może przez to że najdroższe słuchawki jakie do tej pory miałem to Rocccat Syva ;] Z tego co się zdążyłem zorientować, słuchawki jakie są mi potrzebne powinny posiadać trochę wyższe średnie tony, za to bas i wysokie tony nie powinny przygłuszać za bardzo tych średnich (czyli chyba w nazewnictwie nazywa się to słuchawkami jasnymi lub naturalnymi), do tego tak jak wyżej, przestrzeń powinna być dobrze wyczuwalna, oczywiście na tyle ile to możliwe w tym przedziale cenowym. Poczytałem trochę i widziałem sporo dobrych opinii o słuchawkach Soundmagic E10 wersja z mikrofonem (koszt 200 zł). Co sądzisz o tych słuchawka? Spełniają to na czym mi zależy?

Edited by Mkill
Link to comment
Share on other sites

Jeśli trzyma się Pan opisów stricte cech fizycznych, a nie brzmieniowych, to ocena spełniania ich jest bardzo łatwa do postawienia po Pana stronie. Testowałem dawno temu jedynie pierwszą, starszą wersję E10 i nie zrobiła na mnie dużego wrażenia, również przestrzenie, bowiem takie słuchawki (muzykalne, średnicowe) nie grają z reguły zbyt dużą sceną nawet w ramach modeli pełnowymiarowych. Wtedy preferowałem od nich produkowane jeszcze NE700X. Jeśli jednak jest Pan przekonany do nich, proszę spróbować. Zawsze będzie opcja zwrotu w terminie 14 dni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...