Jump to content

glosniki 2.1 do komputera


Recommended Posts

Witam, rozważam zakup głośników do komputera. Wydaje mi się, że najbardziej optymalne będą dla mnie w układzie 2.1. Na głośniki przeznaczyłem 300-350 zł. Posiłkując się artykułem o polecanych głośnikach wybrałem wstępnie Microlab FC-330. Powinny spełnić moje niewygórowane wymagania (nie jestem audiofilem ;)), a głośniki staną obok kompa na niedużym poddaszu. Znalazłem za 230PLN.

Zastanawiam się też nad Microlab FC-530, z bezprzewodowym pilotem - nie trzeba będzie się schylać do pokrętła głośności. Cena 340PLN - Czy warto dopłacić za pilota, czy w odsłuchu będą też brzmieć lepiej?

Ciekawe wydają się też głośniki Microlab FC-530U z dodatkowym odbiornikiem FM, wejściem USB i kartę. Tu cena już 450PLN. Ale radio i USB kusi... Myślę że mógłbym 100 dołożyć.

Parametry wszystkich wydają mi się zbliżone. Stylistyka podobna. Jakość wykonania też nie powinna się różnić. Czy wymienione głośniki są godne polecenia i mogę kupować, czy też macie jakieś lepsze/ tańsze opcje. Proszę o poradę.

Pozdrawiam - darkfuryXL

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...