Jump to content

Słuchawki dokanałowe do 150 zł


Pr3ssE
 Share

Recommended Posts

Witam !

Po utracie moich dotychczasowych soundmagic PL11, które przestały działać na skutek zerwania przewodu poszukuje podobnych słuchawek.

Szukam czegoś z dobrą izolacją i w miarę porządnym wykonaniem (żeby nie skończyły tak jak moje soundmagiki). Cenię sobie dobry bas jak i neutralność , gdyż słucham praktycznie wszystkiego. Czytając o słuchawkach polecanych na owym blogu nie mogłem się doszukać odpowiednich słuchawek. Najbardziej moje oko przykuły Brainwavz M1, lecz mam pewne wahania ze względu na nie najlepszą izolację. Z góry dziękuje za wszelką pomoc i porady.

Link to comment
Share on other sites

Ja bym pewnie spróbował zakupić jakieś chińskie dokanałówki.

Ciekawe pod względem dźwięku jak również użytkowo (wymienny kabel) są KTZ ZST. Jak dla mnie całkiem dobra opcja z dobrym, ale i mocnym, basem i trochę przygaszoną górą. Niestety osobiście polecałbym poszukać do nich innych tipsów, bo oryginalne są wg mnie tragiczne, tak niewygodnych tipsów jeszcze nie miałem.

Inna opcja to Urbanfun HiFi, osobiście ich nie miałem, ale wg niektórych grają lepiej niż KTZty, chociaż chyba są bardziej basowe od KTZów.

Są jeszcze VJJB K4 - z tym, że wg testów to granie na planie litery V, więc z podbitymi skrajami.

 

Niestety dwóch z powyższych pozycji nie słuchałem, a tylko zdaję się na opinię osób, które miały styczność z dużą ilością dokanałówek. Osobiście polecam poszukać czegoś u Inszego, bo przesłuchał sporo z dostępnych na rynku modeli i sporo z nich zrecenzował (właśnie na Muzostajni),

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...