Jump to content

Douszne z mikrofonem do 450zł


ressentir
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich. Jak chyba każdy piszący w tym dziale mam problem z wyborem słuchawek.

Na początku chcę zaznaczyć, że odsłuch będzie szedł z Samsunga Galaxy S7. Nie chcę nosić ze sobą dodatkowych odtwarzaczy czy też wzmacniaczy z racji tego, że zawsze mam przy sobie oddzielny aparat (hobby) i za dużo sprzętu przy sobie po prostu mi się nie widzi. Czego oczekuję? Solidnej konstrukcji, mikrofonu oraz oczywiście brzmienia. Wiem, że niektórzy zaraz wyskoczą, że skoro chcę brzmienia to powinienem kupić oddzielny odtwarzacz, ale to w grę nie wchodzi. 

Jeżeli chodzi o muzykę to słucham praktycznie wszystkiego, wykluczając klubowe umcyk umcyk, techno i discopolo. Głównie jednak gra rap. 

Chciałbym, żeby słuchawki były dość dobrze wyciszone, grały +- tak samo nie wybijając np. bassów ponad środek i górę. Jeżeli dałoby się do tego dorzucić przestrzeń byłoby w ogóle super. 

Oczywiście bardzo bym chciał, żeby słuchawki były jak najwygodniejsze (muzyki słucham w pracy nieraz po 6h z krótkimi przerwami, słuchawki też mają robić za wytłumienie głośnych dźwięków maszyny)

Pokręciłem się trochę po googlach i znalazłem kilka pozycji. Najpierw byłem napalony na HiFiMAN'y RE-400, ale brak mikrofonu je wyklucza. Potem pojawiły się na chwilę Harman Kardon AE, ale z racji braku testów i opinii na ich temat odpuściłem. 

Czy są jakieś słuchawki, które sprostają moim (wydaje mi się) wysokim wymaganiom?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...