Jump to content

Słuchawki dokanałowe do 300 zł


PritheeBeCareful
 Share

Recommended Posts

Hej. Poszukuję dobrze izolujących słuchawek dokanałowych z wytrzymałym kablem, ponieważ w kieszeni są czasami mocno poniewierane. Będą podłączane tylko do smartfona.

Słucham przeróżnej muzyki z naciskiem na mocniejsze brzmienia (Metallica, Whitechapel), rock, blues (Jimi Hendrix, SRV, Eric Clapton), ale również wejdzie muzyka klasyczna, jazz, bardzo rzadko jakiś pop. Spodobały mi się Marshall Mode, bo skupiają się właśnie na cięższej muzyce, jednak czytałem, że bardzo różnie sobie radzą z innymi gatunkami, więc może lepiej byłoby wziąć coś bardziej uniwersalnego? Co sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

Podobają mi się Etymotic MK5, jednak musiałbym dołożyć. Poza tym z recenzji wynika, że brzmią one zadowalająco dopiero po użyciu odpowiednich filtrów, oraz, że są to "trudne" słuchawki. Nie wiem na ile zauważalna jest ta różnica, tym bardziej dla mnie - amatora, jednak jeśli mam wychodzić ponad budżet, to chciałbym, żeby słuchawki brzmiały dobrze bez dodatkowego inwestowania w nie (oczywiście wiem, że to nadal budżetówki i wszystkiego mieć nie można). Czy jest może jakaś alternatywa dla nich, powiedzmy już do tych 350 zł? Jeśli nie, to mimo wszystko pewnie na nie się zdecyduję. :)

Link to comment
Share on other sites

Niekoniecznie "dopiero", bowiem wiele osób preferuje je wprost z pudełka. Są to jednak bardzo liniowe, neutralne słuchawki o oszczędnym basie i warto mieć to na uwadze. Jakościowo na dzień dzisiejszy są w tej półce cenowej wysoko. Możliwe że w ręce trafią mi niedługo produkty RHA, więc może coś się uda pośród tego znaleźć, ale mój blog zdobył renomę za hołdowanie zasadzie, aby najpierw samemu sprzęt posłuchać, a dopiero potem ferować wyrokami :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...