Jump to content

Jaki interfejs zewn. do 600


Recommended Posts

Witam wszystkich! To mój pierwszy post tutaj. Mam nadzieję, że niczego nie pomylę. 

Mam laptopa z jednym wej. mikrofonowym i jednym wyjściem sluchawkowym. Chciałbym używać go do zgrywania muzyki z kontrolera DDJ RX, oraz używać do tworzenia własnych utworów. W zwiazku z czym chciałem dokupić kartę zewnętrzną. Przejrzałem porady na stronie i fajnym wyjściem byłaby karta Audiotrack Prodigy Cube, ale... No właśnie, nie widzę tam wejścia Line In. Czy można przy jej pomocy zgrywać sety z kntrolera czy tylko nada sie do odsłuchu?

Link to comment
Share on other sites

Tak, Creative Omni Surround 5.1 ma takowe wejście z przodu i jest ono odseparowane od wejścia mikrofonowego. Złącze typu combo (czyli takie jak Cube) posiadać będą z kolei Xonary U7. W przypadku chęci nabycia jednak poważniejszego sprzętu, prawdopodobnie szuka Pan interfejsu takiego jak Focusrite Scarlett 2i2: http://www.ceneo.pl/17266823#crid=106261&pid=11293

Jedyny minus jest taki, że wyjdzie minimalnie drożej niż wynosi Pana próg cenowy.

Link to comment
Share on other sites

Czy nie wymagam czasem zbyt wiele? Czy Scarlett 2i2 2nd gen. nie przewyższa moich wymagań? Chciałem zacząć zajmować się muzyką (trochę tworzenia, djki, słuchania dla przyjemności). 

Choć z tworzeniem jeszcze nie miałem styczności,ale stwierdziłem że od zawsze mnie trochę do tego ciągnęło.

Link to comment
Share on other sites

Pan i tylko Pan może określić precyzyjnie swoje wymagania. Te zresztą mogą się z czasem zmienić i nie raz już było tak, że człowiek próbował się ograniczać na daną chwilę, a potem żałował, bo mógł zaoszczędzić sobie konieczność migracji na inny sprzęt tylko ze względu na wcześniejsze decyzje. Tu też musi Pan już samodzielnie podjąć decyzję. W razie czego zawsze powinno przysługiwać Panu ustawowe prawo zwrotu w terminie 14 dni, jeśli zakup jest na osobę prywatną i na odległość (przez Internet w tym przypadku).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...