Jump to content

Słuchawki podobne do Encore Rockmaster Live! do ok. 200 zł


JacobSENsei
 Share

Recommended Posts

Witam. Poszukuję przenośnych słuchawek podobnych do tych w tytule. Niestety przestała w nich działać jedna słuchawka, a zakupić kolejnych nie mogę, bo nie ma ich już w sprzedaży. Ich brzmienie i rozmiary bardzo mi odpowiadały. Znajdzie się coś podobnego ciekawego do max 200 zł? Z góry dzięki za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

 Rozważyłbym Maxelle retro DJ (koniecznie Mk I bez regulacji głośności na kablu). Słuchawki tanie, dość przenośne choć nie składane. Kabel niewymienny ale ja swoich używam nie oszczędzając ich już chyba 3 albo 4 rok. Co do brzmienia to bardzo przyzwoite, nie wiem jak brzmią rockmastery, raczej wyrównane, basu w sam raz, góra nie wali po uszach średnica przyjemna. Niektórzy twierdzą że lubią więcej prądu ze źródła ale ja słuchałem zarówno ze stacjonarnego wzmacniacza, przez kilka dacow jak i bezpośrednio z "dziurki" telefonu czy laptopa i się nie zawiodłem. Generalnie nie są to najlepsze słuchawki jakie kiedykolwiek miałem (szczególnie jeżeli chodzi o wygodę przy dłuższych odsluchach) ale są niezawodne i grają sporo lepiej niż świadczyłaby cena.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...