Jump to content

Słuchawki dokanałowe ok. 100zł


Skiba911
 Share

Recommended Posts

Witam.Otóż ostatnio koleżanka poprosiła mnie o pomoc w doborze słuchawek do 100zł.Nie miała ona jeszcze styczności z innymi słuchawkami niż telefonowymi i z racji, że ostatnio słucha trapu, to chciała sobie sprawić bardziej basowe słuchawki.No i tutaj pojawiają się trochę schody, bo dobrze wiem, że słucha ona głównie jakiegoś metalu/rocka (BMTH,Slipknot itd.).Co by wybrać, żeby jakoś zaradzić tej sytuacji? Zastanawiałem się nad Brainwavz Alpha w sumie, ale może lepiej się skłonić do Overtone EP-101m (boje się,że trafię tą gorszą generację) lub KZ ATE ?

Link to comment
Share on other sites

Ze słuchawkami dokanałowymi najczęściej niestety wszystko okazuje się już po zakupie i dopasowaniu słuchawek do konkretnego kanału słuchowego. KZ ATE miały dla mnie ten nadrzędny problem, że średnio pasowały do tych posiadanych przeze mnie. Z kolei co do Snabów, miałem okazję słuchać EP-101m MK2 i co prawda z pamięci, ale jest to praktycznie ten sam poziom co pierwsza wersja, może nawet nieco przyjemniejsza na sopranie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...