Jump to content

DAC pod Superlux HD669


Recommended Posts

Witam,

Szukam dobrego DAC'a w kwocie do 400 zł.Zależy mi na ogólnym polepszeniu moich słuchawek.Moim posiadanym żródłem dżwięku jest integra w pc.Słucham muzyki takiej jak:metal,rock,rap i trapy oraz ich gatunki pochodne na przykład rapcore.Sam szukałem już DAC'a i wydaje mi się że FiiO E10K Olympus może być dobry ale  zastanawiam się jeszcze nad kupnem Audiotrak Prodigy Cube.Jednak nie znam się dobrze na audio ponieważ dopiero zaczynam się w to zagłębiać dlatego prosiłbym o propozycje innego sprzętu i ocenę tego którego wybrałem jeśli są dobrymi wyborami jak na ten segment cenowy

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Zapoznałem się z polecanymi ale chciałbym podkreślić że zależy mi na najlepszym DACu który uzyska jak najlepszą synergie i dobrze napędzi słuchawki.A sam nie mogę przetestować sprzętu dlatego chciałem się zapoznać z opinią innych użytkowników tego forum.

 

Link to comment
Share on other sites

No dobrze, ale kto ma decydować o tym czy DAC będzie "najlepszy" i tak samo synergia? Niestety ale Pan będzie użytkownikiem tego sprzętu i to Pana uszy będą tu decydowały, także proszę mieć to zawsze na względzie. Do 400 zł wylistowany jest w Polecanych chociażby DragonFly Black. Sugerowałbym się z nim zapoznać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...