Jump to content

ms02 z czym??


Recommended Posts

Witam,

zamierzam zakupić mój pierwszy porządny sprzęt, a jako że jestem biednym studentem, który zaraz wyda tyle pieniędzy, że przez pół roku będzie jeść tylko makaron z keczupem, chciałbym kupić odpowiedni sprzęt.Słucham przeważnie muzyki klasycznej, zależy mi na wierności (ale nie takiej ze studia, bo słucham dla przyjemności) i dużej scenie. Zdecydowałem się na słuchawki thinksound ms01 albo ms02 (jeszcze nie kupiłem i jestem otwarty na propozycje), a do nich.. no właśnie nie wiem co. Na odtwarzacz mam 1000zł na tę chwilę najpewniejszy wydaje się fiio x3, ale i nie wiem czym różnią się obie generacje i jeszcze jest ten x3k. Gra ten fiio czy lepiej jakąś inną grajkę kupić?

z góry dzięki, pozdrawiam Staszek

Link to comment
Share on other sites

Witam,

ThinkSoundy będzie trzeba niestety sprowadzić z zagranicy, ponieważ od dłuższego czasu nie mają już swojego dystrybutora w Polsce. W 1000 zł poczekałbym z zakupami, ponieważ mają wejść nam na rynek Shangling oraz Aune ze swoim nowym M1s. Dźwiękowo ciekawy jest Colorfly C200, ale producent niespecjalnie kwapi się do poprawiania jego błędów użytkowych związanych z oprogramowaniem, także coraz mniej atrakcyjna staje się to propozycja. X3 w przypadku pierwszej i drugiej generacji są opisane na blogu. Lepsze zdanie mam o pierwszej.

Pozdrawiam.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za szybką odpowiedź.

Ze sprowadzaniem thinksound'ów nie ma problemu, biorę się za lekturę. Co do colorfly c200, nalazłem używany za 800zł, ale z drugiej strony kusi  hifiman  HM-700 w podobnej cenie. Zdaję się na Pańską rekomendacje, jakie są różnice (interesuje mnie tylko brzmienie)

Pozdrawiam

 

Edited by staszek_rybaszek
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...