Jump to content

Cube Black Edition vs AIM SC808 do HuperX Cloud I


Recommended Posts

Witam, za niedługo planuję zakup karty dzwiękowej do mojego zestawu. Niestety nie mam żadnego porównania jeżeli chodzi o dzwięk tych kart. Ostatniej karty jakiej używałem była Xonar DG, sprzedałem ją razem z poprzednim kompem.

O Cube Black Edition naczytałem się wiele, same pozytywne oceny, bardzo dobry wzmacniacz słuchawkowy i mikrofonowy. Z drugiej strony naczytałem się też troche, że AIM, głownie o tym, że powyżej tej karty długo nie ma nic ciekawego oraz że dużo lepsza klasa dzwięku od Cube. W końcu zrobił mi się mętlik w głowie :P W AIM odstrasza mnie trochę fakt, że posiadam obudowę z oknem, a do podłączenia HyperX'ow musiałbym podłączyć też kartę córke, co w mojej opinii może troszkę oszpecić budę. Z drugiej strony już wolałbym oszpecić troszkę sródek obudowy niż słuchać dalej muzyki i grać w Rainbow Six: Siege (gdzie efekty dzwiekowe i ogólnie opracowana przestrzenność jest na bardzo wysokim poziomie) na ALC1150, dzwięk jest tak strasznie płaski, że uszy krwarią, nawet w porównaniu z bardzo tanim Xonar DG.

Co możecie mi w tej sytuacji bardziej polecić? Jakieś argumenty byłyby mile widziane :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...