Jump to content

Słuchawki do CS:GO do 200 zł


Exo
 Share

Recommended Posts

Witam używałem słuchawki Skullcandy Hesh 2 lecz po 5 latach zakończyły swój żywot. Potrzebuję więc słuchawek, mam budżet ok. 200 zł. Wymagań nie mam wysokich ale muszą dobrze wyciszać, muszą mieć także dobrą scenę, żebym dobrze słyszał kroki w CS:GO i najlepiej jakby nauszniki były nieco grubsze żeby plastik na głośnikach nie uciskał uszu. Mikrofonu nie muszą mieć, mam oddzielny (Samson C01U). Karta dzwiękowa to Realtek ALC-887(integra w Asus H61M-K).

Zastanawiam się na Encore Rockmaster OE (usunięte z audeos więc nie wiem czy będą jeszcze dostępne), Superlux HD681 EVO MKII, Superlux HD669.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Oczekiwania się dosyć mocno wykluczają. Rzadko jest tak, że sprzęt izolujący (zamknięty, dociskowy) ma dużą scenę dźwiękową (domena słuchawek otwartych). 

Encore mają z tego co czytałem na innym forum być dopiero w marcu. Jakiś przestój w produkcji lub imporcie, trudno powiedzieć. Wszystkie wymienione słuchawki mają jednak swoje recenzje na blogu, także zachęcam do lektury i uhonorowanie w ten sposób czasu, jaki poświęciłem na ich pisanie.

Pozdrawiam.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...