Jump to content

Pomoc w zakupie słuchawek do muzyki Trap\Underground do 1300-1500zł


Bossix84
 Share

Recommended Posts

Witam !
Temat założyłem gdyż chcę pomóc koledze w wyborze słusznego modelu słuchawek do gatunku muzyki Trap i Underground. Słuchawki mają być typu `zamkniętego`.  Muzyka będzie odtwarzana z Ipad'a tylko w warunkach domowych . Cena do 250 funtów brytyjskich czyli około 1300-1500zł..

Jakieś rady ?

Pozdrawiam! 

Edited by Bossix84
Link to comment
Share on other sites

Wyższa półka cenowa nie oznacza wyższej półki jakościowej. Różnice czasem mogą być drobne, a cena kilka razy wyższa. Podaj może więcej kryteriów - czy koledze zależy na czymś konkretnym w budowie słuchawek lub innych aspektach? Bo ustaliliśmy już, że do hardcorowych odmian elektroniki, znaczy się mocny, zdecydowany, szybki bas, z niskim zejściem i impaktem + pokreślone górne pasmo, wszystko podane bezpośrednio i z energią. Wychodzi M50. Czy jedyną przeszkodą jest cena?

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem iż wyższa pólka cenowa nie koniecznie musi oznaczać lepszą jakość. Chłopak kompletnie nie zna się na sprzęcie tego typu z resztą tak jak i ja więc jedyne czego jest pewien to gatunek muzyki której słucha :) Tak jak wspomniałem muzyka będzie odtwarzana głownie lub nawet tylko z Ipad`a co samo w sobie nie jest również najlepszym odtwarzaczem dostępnym na rynku. Myślę że pójdziemy w ten model  Audio-Technica ATH-M50 jaki został zasugerowany. Gdyby coś to jeszcze się odezwę.

A tymczasem dziękuję bardzo za pomoc wszystkich zainteresowanych !

Pozdrawiam

Edited by Bossix84
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Mayster

Patrząc po dacie ostatniej odpowiedzi (8 grudzień) raczej coś już zostało zakupione, ale faktycznie w/w Meze zdają się świetnie wpisywać w oczekiwania. Z drugiej strony dopiero teraz zrobiło się o nich głośno, więc wcześniej ciężko było polecić coś mało znanego jak chodzi o brzmienie :)

Od siebie dodam tylko, że słuchawki te będą dostępne do kupienia w Polsce za jakiś czas, a już teraz organizowany jest mały pre-order. Jeszcze tylko czekamy na potwierdzenie pewnych informacji od producenta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...