Jump to content

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do gier/muzyki/filmów do 400zł

kos198
 Share

Recommended Posts

Witam. Chciałbym zakupić sobie nowe słuchawki, z racji że stare nie są zbyt dobre i czasami trzeszczą.

Cena: max 400 zł.

Typ: nauszne, z mikrofonem i regulacją głośności na kablu/słuchawkach.

Posiadane źródło dźwięku: na płycie głównej mam Realtek ALC887 jeśli dobrze znalazłem. Poza tym mam też Razer Surround.

Preferowana tonalność docelowa: nie za bardzo się na tym znam, ale chciałbym coś co będzie dobrze brzmieć zarówno w grach (np. Overwatch) i muzyce (głównie pop, muzyka elektroniczna, rock i inne podobne).

Predyspozycje anatomiczne: głowa raczej średnia.

Dotychczas posiadany lub testowany sprzęt: Creative HS-800 Fatality Gaming.

Sprzęt, który wstępnie został upatrzony do zakupu:

Sennheiser GSP 300,

Steelseries Arctis 3 (lub w ostateczności Steelseries Arctis 5),

Kingston HyperX Cloud lub HyperX Cloud II (podobno nie ma między nimi aż tak dużej różnicy, a pierwsze są sporo tańsze).

Jestem otwarty na inne propozycje.

Regulacja głośności na przewodzie jest z reguły elementem, który jako pierwszy ulega awarii. Lepiej już zwiększyć nieco budżet i zainwestować w nawet najtańszego DACa, który taką możliwość zapewnia (np. SMSL M2), niż po kilku/-nastu miesiącach wymieniać słuchawki/kabel.

Syn od niedawna posiada HyperX Cloud Core i z pewnością mogę je polecić. Przede wszyskim- to żadne tanie plastiki- wyglądają na naprawdę wytrzymałe. Posiadają duże, mięciutkie nauszniki które są mega wygodne, docisk jak dla mnie mają w sam raz- nie czuję jakbym miała głowę w imadle. Świetnie izolują. Kabel również wygląda konkretnie,jest ładnie opleciony, w pudełku jest również 1 przedłużający też opleciony. Jest również zaślepka na gniazdo mikrofonowe. Dźwięk jak dla mnie dobry, grają dość głośno.  Bez problemu kupiłabym je raz jeszcze, tylko wersję bez końcówki core w nazwie- mają więcej dodatków- welurowe nakładki, woreczek,  jest właśnie pilot w przedłużce. Szczerze polecam.

Edited by bookgeek

W końcu zadecydowałem, że kupię Sennheiser GSP 300 i muszę powiedzieć że się nie zawiodłem. Są bardzo wygodne i nie naciskają na głowę zbyt mocno. Dźwięk jest czysty i jak dla mnie bardzo dobry. Mikrofonu jeszcze nie testowałem, więc nie wiem jakiej jest jakości. Można zamknąć temat.

Edited by kos198
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

• Create New...