Jump to content

JBL T450BT czy JBL Synchros E30 ?


Pierogew
 Share

Recommended Posts

Witam. Zastanawiam się nad zakupem słuchawek, lecz nie wiem które z podanych w tytule wybrać. Są one w podobnej cenie (istnieje również przewodowa wersja T450BT, około 80 zł tańsza , ale zależy mi na braku kabla). Które ze słuchawek lepiej grają? Słucham głównie popu i rocka, zależy mi na basie. Dziękuję i pozdrawiam :)

Edited by Pierogew
Link to comment
Share on other sites

Jeśli o mnie chodzi brałbym JBL Synchros E 30, miałem przyjemność posłuchać starszego brata E50 BT i spodobał mi się w nich bas, dobre wygłuszenie, pozatym sam wygląd według mnie jest lepszy niż u T450 BT, nie wiem jaka jest przepaść między E30 a E 50 w jakości dźwięku ale po doświadczeniu z E50 BT jeśli miałbym wybierać na ślepo pomiędzy E 30 a T450BT, wybór by padł na E30.

Oczywiście sam bym się nie ograniczał tylko do JBL i poszukał gdzie indziej jeszcze jakiś słuchawek, bo możliwe żę znajdziesz lepsze, i warto zrobić odsłuch najpierw jak masz taką możliwość wtedy nie będziesz musiał na ślepo wybierać. 

Edited by Nehero
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...