Jump to content

Nehero

Bywalec
 • Content Count

  2,041
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

Nehero last won the day on September 18

Nehero had the most liked content!

Community Reputation

542 Excellent

About Nehero

 • Rank
  Entuzjasta

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  AQ Nightowl, Fiio FA7+Fiio LC-4.4D
 • Sprzęt źródłowy
  A&K XB10, Chord Mojo, Fiio Q5, Aune S7
 • Głośniki / kolumny
  Edifier R1700BT

Recent Profile Visitors

1,812 profile views
 1. Kup i sprawdź, zawsze masz 14 dni na zwrot przy kupnie przez internet. Albo udaj się do sklepu gdzie może mają te modele. Ewentualnie wnikliwie przeczytaj recenzję i da Ci to jakiś obraz, ale w zależności jak dobrze rozumiesz opisywane słowa dotyczące dźwięku, to będziesz mógł bardziej lub mniej odpowiedzieć sobie na pytanie, czy to jest to czego szukasz. Choć oczywiście najlepiej posłuchać. Jednak jeśli nie możesz, to recenzja zawsze da pewny obraz.
 2. @pabloj to teraz dopiero konto bankowe ucierpi Niby sprzęt taki drogi zawsze się mówi, ale cała kolekcja płyt niejednokrotnie może przewyższyć wartość całego sprzętu.
 3. spójrz w polecane. W sumie do tej kwoty masz dwie Audiotechniki do sprawdzenia.
 4. Kiedyś widziałem jak gość w tych k550 normalnie jeździł trawajem i laził po ulicy. A do tego miał dap-a. Tak że się da
 5. @Hardened No akurat Niemcy się przykładają. Raz kupiłem lampę na biurko ( przykręcana do blatu na takie szczypce jakby, nie wiem jaką ma nazwę taki sposób mocowania) niemieckiej produkcji, kupiona w niemieckim sklepie przez internet, co prawda cała z plastiku( obudowa żarówki i podstawa) z metalu cała reszta( czyli ramię( zginane w dwóch puntkach)),lecz plastik twardy i gruby. Dwa lata już służy i nawet żarówka nie chce się przepalić. Ale żarówka to OSRAM więc nie byle co. Czuć różnicę w samej jakosci plastiku.
 6. @pabloj oj tam oj tam. Ale listwa konkretna.
 7. Nie wiem nie słuchałem. Coplanda powinieneś dać radę bez problemu posłuchać w top hifi.
 8. Czyli najpierw uruchom gramofon, a potem pij? Teraz sprzęt będzie się czuł bezpieczniej
 9. No chyba że tak. To możesz wtedy spróbować z lampą. Cukrowy cukier zły nie jest, choć sam bym nie mógł posiadać na dłuższą metę takiej pary jako jedyną parę słuchawek cukrowych^2 Choć ja ciepłą kluchę zawsze wyobrażałem sobie jako przesadnie ciepłe, ciemne, wolne, i takie nijakie, jak glut. To weź spróbuj z Coplandem DAC 215, kiedyś czytałem to parę osób sobie chwaliło takie połączenie z NH. To w sumie DAC+ wzmacniacz. A jeśli chcesz cukier w cujrze to na nim powinieneś osiagnąć taki efekt. Ja go słchałem z AUDEZe LCD 2F i świetnie to grało, ale wlaśnie nie mógłbym tego
 10. Nadal nie wiem po co chcesz ciepłą kluchę. Chyba że mamy inne pojęcie ciepłej kluchy. Pewnie masz jeszcze ciepło grające tranzystory. A jak Jakub wskazał w teście fezz omega lupi, nie zawsze lampa będzie ciepłą kluchą.
 11. @pabloj Ładnie się coś tam świeci

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...