Jump to content

Nehero

Bywalec
 • Content Count

  2,356
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  37

Nehero last won the day on February 9

Nehero had the most liked content!

Community Reputation

624 Excellent

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  AQ Nightowl, Fiio FA7+Fiio LC-4.4D
 • Sprzęt źródłowy
  A&K XB10, Chord Mojo, Fiio Q5, Aune S7
 • Głośniki / kolumny
  Edifier R1700BT

Recent Profile Visitors

2,052 profile views
 1. oni też nie wiedzą, czy akurat dany egzemplarz ma wady, czy jak dany model zachowuje się po jakimś czasie. Poza tym płacą im za sprzedawanie produktu. Robią swoje, za to za co im płacą. Poza tym kupujący tak samo ma możliwość poczytania opinii o danym modelu w internecie.
 2. nie wiem jak teraz to wygląda ale wystarczy się przejść do salonu Sony lub do Media Markt, ale nie wiem czy dalej są wystawiane słuchawki do posłuchania z racji pandemii.
 3. No co szmelc po prostu, najlepiej omijać z daleka. Sony miało swoje 5 min w audio, a teraz widać, że się kapkę stoczyło. No jak dostają za darmo ten szmelc, to nie mogą złego słowa powiedzieć, potem dają pewnie na sprzedaż i tyle. Szkoda czasu na recenzowanie czegoś co nie jest tego warte.
 4. niby taka okazja, a słuchawki wiszą i wiszą tam
 5. chyba już ich nie ma, albo link się zepsuł.
 6. Tyle co ja czytałem, to osoby, które "słyszą" kable cyfrowe, twierdzą, że im lepszy sprzęt i czuły tym dopiero wtedy ujawnia się wpływ kabli cyfrowych szczególnie tych USB ethernetowych itp. Zresztą sam recenzent z filmu w recenzji papierowej przyznał, że ten shiit ściąga wszelkie zakłócenia przez USB, zarówno pochodzące od zasilania jak i danych. Więc czy to jest faktycznie referencyjne źródło, które miałoby wykazać jakieś różnice wynikające z użycia lepszego kabla, skoro samo urządzenia ściąga wszystko jak magnes? Według mnie gdyby chcieć coś pokazać, to należałoby najpierw wyeliminować
 7. Mam rozwiązanie na ten dylemat. Przejść na źródło analogowe i problemy kabli cyfrowych rozwiązują się same. Brak czynnika, brak problemu.
 8. Ahhh najlepsze wczorajsze znaleziska. Albumy pierwsza klasa.
 9. Może planują wypuścić następców.
 10. @Palpatinepodejrzanie niska cena jak za nową sztukę
 11. czegoś takiego lepiej nie robić, bo prędzej czy później może się to odwrócić na Twoją nie korzyść. A sąsiedzi potrafią być mściwi i czasami im się nie dziwię. Lepiej nie robić sobie wrogów. Zamiast kablować, to lepiej pójść pomóc sąsiadowi by szybciej skończył. Ale niestety dzisiejsze społeczeństwo jest takie, że na każdego trzeba kablować i każdemu trzeba dopiec inaczej dzień stracony. Ty pomożesz jemu, on pomoże Tobie. Ty nakablujesz na niego, to prędzej czy później i on znajdzie powód, by nakablować na Ciebie Remonty są denerwujące, ale prędzej czy później każdy je robi. I ka
 12. No cóż jeden oceni sprzęt lepiej, drugi gorzej. W przypadku kolumn ma znaczenie pomieszczenie i akustyka, więc tutaj recenzje w przypadku kolumn można o kant wiecie czego rozbić. U jednego zagrają super, a drugiego nie zagrają super, a wszystko np. przez złe ustawienie, pomieszczenie itp.
 13. to są słuchawki pół otwarte, więc one przepuszczają dźwięk w jedną i w drugą stronę Chodzi po prostu o to, że K240 to nie są słuchawki z dociążoną średnicą i basem, więc zagrać to zagra metal czy cięższe kawałki, ale góra będzie sybilowała trochę przy słabszych metalowych czy nawet rockowych utworach i tam będzie nastawione na bardziej analityczne lżejsze granie z punktowym basem. Przerabiałem to z metalem i żadne pochodne metalu czy cięższego grania nie grały satysfakcjonująco. Rock klasyczny też perfekcyjny nie był, ale był już ok.
 14. przy pół otwartych będziesz słyszał młot pneumatyczny, a nie muzykę poza tym one do metalu nijak się nie nadają. K240 to głównie do elektroniki, ewentualnie muzyki akustycznej ewentualnie klasyki. Ale cięższe brzmienia słuchalne, ale raczej bez satysfackji Raczej tylko zamknięte wchodzą w grę jeśli myślisz o odcięciu się od remontu.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...