Jump to content

Nehero

Bywalec
 • Posts

  2,725
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  48

Nehero last won the day on August 28

Nehero had the most liked content!

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  AQ Nightowl
 • Sprzęt źródłowy
  Matrix X-SPDIF 2 + Matrix X Sabre Pro MQA
 • Wzmacniacze słuchawkowe
  Aune S7
 • Głośniki / kolumny
  Edifier R1700BT

Recent Profile Visitors

2,539 profile views

Nehero's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • Dedicated Rare
 • Very Popular Rare
 • First Post
 • Collaborator
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

773

Reputation

 1. Kup mikrofon USB na stojaku i problem z głowy. Mikrofon będziesz miał i ręce wolne również. A jak stojak Ci nie wygodny, to można kupić mikrofon i przyczepić go do wysięgnika, jak potrzebujesz przysuwasz i korzystasz. Streamerzy czy youtuberzy tak działają i im się sprawdza. A to chyba lepsze rozwiązanie niż kupować specjalnie do tego celu słuchawki.
 2. To tym lepiej Ja żałuje, że nie kupiłem zestawu matrix bez mqa + konwerter jak widziałem kiedyś za ok 5k chyba. Sam patrzyłem ale chyba już ktoś musiał skubnąć. Nie dziwne przy dzisiejszych cenach nowego Matrixa.
 3. Nehero

  Fanklub ZMF

  Ewentualnie może byś musiał spróbować na innym urządzeniu, jakiejś lampie lub coś.
 4. To lepiej wyjdziesz biorąc normalne słuchawki + mikrofon na statywie na USB. Bo wtedy będziesz miał ciut większy wybór, a tak ograniczysz się praktycznie tylko do konstrukcji gamingowych jeśli mikrofon miałby być w słuchawkach. https://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-nauszne-muzyczne-i-dla-graczy/ Z tego powinieneś sobie coś wybrać.
 5. A po co Ci mikrofon przy słuchaniu muzyki? Dobra masz tu dwie opcje od AudioTechniki. https://mp3store.pl/sluchawki/sluchawki-z-mikrofonem/audio-technica/2021560171515042612/4961310150129/audio-technica-ath-g1?utm_source=ceneo&utm_medium=pricewars2&utm_campaign=audio-technica-ath-g1&ceneo Jedna, tu można napisać najlepiej się przejść czy zadzwonić do konkretnego sklepu w mieście i dogadać jakąś niższą cenę. https://www.amazon.com/Audio-Technica-ATH-PG1-Premium-Gaming-Headset/dp/B00OTG9RJQ Druga, te w Polsce są już niedostępne, ale widzę, że na Amazonie jeszcze są
 6. Nehero

  Fanklub ZMF

  @MichalZZZZ Albo weź wypożycz oba i zwróć jeden, ten który bardziej przypasuje.
 7. Można tego spróbować https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-gamingowe/audio-technica-pdg-1a.html
 8. Nehero

  Fanklub ZMF

  one wszystko grają dobrze nie znalazłem utworu który byłby nie słuchalny ze względu na gatunek.
 9. Ty lepiej przestań kombinować już albo szykuj gruby portfel Jak się podobają, to lepszego nic nie znajdziesz, a jedynie można szukać czegoś innego, innego niż Meze. A tak jak chyba sam pisałeś, albo ktoś, są słuchawki które robią pewne rzeczy lepiej niż Meze. Ale Meze po prostu grają, nie robią niczego najlepiej, ale robią dobrze czy nawet bardzo dobrze każdą rzecz. Ot taki po prostu "złoty środek" Może i znajdzie się podobne słuchawki, ale raczej nie będą kropla w kroplę takie same.
 10. https://www.cda.pl/video/143578df Cóż nie trzeba tego komentować. Ale film ciekawie zrobiony i oddający patologię. Myślę, że mimo to, że film powstał 20 lat temu, to dziś nie wiele by się różnił gdyby nakręcić go w 2021. Może z tą różnicą, że działoby się to w internecie, a nie na podwórku, albo i tu i tu. Tak czy siak, ciekawa forma i mimo wszystko odwaga, by pokazać to całkowicie dosadnie, bez ściemniania, bez owijania w bawełnę czy łagodzenia. W sumie dzieci w swoim świecie, rodzice w swoim. Rodzice prawdopodobnie nawet nie wiedzą co te dzieci robią, a robią co chcą. Najbardziej rozbrający jest ten mały chłopiec recytujący "wierszyk". Na jakby nie patrzeć, nie ważne z której strony, by nie patrzeć czy na kolorowo czy na biało, to patologia. CIekawe czy ktoś odważyłby się dziś w 2021 roku nakręcić dokładnie taki sam filmik, dając do ręki kamerę i mikrofon, zdegenerowanym dzieciakom, by pokazały jak wygląda ich codzienność.
 11. Jak dopisałem chwilę później, póki co nie, bo Mp3Store w łodzi w soboty zamknięte niestety(przed chwilą to zobaczyłem ), może jak zmieni się sprzedawca, bo ma być nowy chyba od października, to może będzie otwarte w soboty kto wie. Poprzedni sprzedawca pracował również w soboty i nie było problemu, by pójść i posłuchać.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...